Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Film nebyl až tak nudný jak jsem si myslel, ovšem neskýtal nic výjimečného, čím by mě více zaujal. Taková oddechovka skoro bez zápletky. Bez debaty je určen výhradně divačkám, protože problematika těhotenství nejspíš nezaujme každého chlapa. Z hereckého obsazení jsem měl celkem strach (hlavně z Kotka, kterého můžu jen jako dabing HP), ovšem všechno pasovalo a jelo jak mělo. Nejvíce vyčníval Ondra Sokol, který předvedl opravdu parádní výkon.

Sejmi je všechny (2007)

Tohle je taková ptákovina, až je to vlastně skvělý. Famózní hlášky.

Útěk z L.A. (1996)

,,Říkej mi hade'' děkuji stačilo.

Mládí v hajzlu (2009)

Knihy jsem zhltl jedním dechem. Jsem fanoušek celé série a tak jsem se těšil na film jako malej kluk, ovšem čekalo mě velké zklamání. Knih je celkem pět a toto je jen různě zkroucená verze prvního dílu. Je mi jasné, že filmy natočené podle knih nikdy nejsou úžásné nebo převratné, avšak toto zprznění mi přijde trošku moc. Kdo nezná knihu, bude mít možná lepší pocit.

Stáhni mě do pekla (2009)

Skvělý horor. Konečně jsem se u něčeho zase pěkně bál. Zajímavé vyústění.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Jako nový akční film s Willisem? Paráda se vším všudy. Jako pokračování legendárního Johna McClanea? Úpadek a zklamání.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Pro mě lepší než první díl. Jako malej jsem tenhle film žral a Carreyho jakbysmet. Je to sice crazy podívaná, ale určitě stojí za to.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Pěkná komedie pro vyčištění hlavy. Stále jsem se těšil až se objeví Hank a něco předvede nebo zahlásí. A vždycky mě nezklamal nějakou parádní hláškou. Hej mlíčňáku......:)

Amazing Spider-Man (2012)

Tak nevím. To co jsem dostal na talíř pln očekávání a zvědavosti tedy absolutně nezahnalo hlad. Hlavní hrdina, který až nápadně připomínal třpytícího se upíra mi už od začátku naznačoval, že to nebude až tak záživných 137 minut a tak to i skončilo. Sliboval jsem si od nového pojetí Spideyho asi něco víc. Jasné zklamání. Jediné plus za pavoučí kostým a pár gagů.