Výběrčí daní (2020)

Hooodně dlouhý úvod a relativně krátké finále. Takže pro mě příliš pozdě, příliš málo. Čekal jsem, že to bude mít grády jako Patrola nebo atmosféru jako Training Day. Ani jedno se nestalo a pro mě je to film, na který si za měsíc nevzpomenu nebo vlastně ano - jen to, že LaBeouf má divný uši :)

Hyeobsang (2018)

Nečekal jsem nic a dostal mnoho. Ze začátku nevýrazný příběh i vizuál se změní v atmosférickou jízdu, kdy jsem opravdu čekal na další zvraty a jak to celé dopadne. Charismatický záporák už je jen třešničkou na parádním filmu.

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Kinnaman má větší charisma než Mackie, o tom žádná. Ano, přijde mi první série lepší, ale ani ta druhá není k zahození, tím více, že její závěr mě dost zasáhl a hodně mě mrzí zrušení třetí sezony. První díly druhé sezony jsou slabší, ale to se zlomí a nakonec mě osudy Poea, Kovacse a v neposlední řadě i Quell. Zkátka každá sezona je jiná a když sem se s tím smířil, užil jsem si seriál jako celek a pro mě osobně jsou důležité pocity po jeho zhlédnutí a ty jsou velmi zvláštní. Nechce se mi na nic koukat, protože aktuálně mě nenapadá nic lepšího příběhem ani emočně, jsem smutná, že to vše skončilo a jak to pro nějaké postavy dopadlo. Rozhodně nesdílím místní hate, ale nikomu svůj názor nenutím. Jen doporučuji, dívejte se na toho dílo jako na celek a bez předsudků - jedině tak si jej užijete naplno.

Vlak do Busanu 2 (2020)

Vůči prvnímu dílu celkové zklamání. Trailer navnadil, výsledek nenadchnul.

Americká nakládačka (2020)

Nemohu si pomoct, ale Rogenovi víc sedne a sluší dramatické role jako tady. Filmy, kde jen hlasitě křičí a snaží se být vtipnej mu moc nejdou, ale jakmile zaujme vážnější polohu, ukazuje je jeho opravdový talent. Od tohoto filmu jsem nečekal moc a dostal mnohé.

Nepolapitelný padělatel (2018)

Jsem tak nějak na rozpacích. Trailer mě dost navnadil i díky slušnému obsazení a ve výsledku jsem dostal standard. Nenadchne, ani neurazí. Akční vložka byla výborná, ale to je tak vše. Závěr byl dost očekávaný a nepřekvapivý. Jediné, co si budu i za pár týdnů pamatovat je "účes na blbečka" Aarona Kwoka :)

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Potenciál tam byl veliký, ale.....velmi mě vadila roztřesená kamera a to i včetně dialogů a asi bych volil i jiný vizuální styl. Každopádně jako fajn jednohubka obstojné.

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Malkovich je klasicky výborný, ale jinak strašná nuda, nezaznamenal jsem snad ani jednu vtipnou věc nebo humor obecně.

Baekdusan (2019)

3 velké herecké hvězdy současnosti, ale přesto tomu něco chybí. Snímek neví, jestli chce být katastrofický nebo akční a je tím pádem někde mezi. Osobně bych uvítal příklon k jakékoli straně, ale s větší porcí emocí a dramatu.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Nejsem fanda Star Wars, takže jsem na snímek koukal jako na běžný film, tedy bez předsudků či přehnaných očekávání. Jedinou světlou stránkou celého epického příběhu je temný Adam Driver :)