Total Recall (2012)

Ač je to s podivem, tak původní verze se mi zdá lepší. Ano - je tu dobré herecké obsazení, zajímavý vizuál, ale něco tomu prostě chybí.

Hrdinové války (2007)

První půlka je vyloženě válečný velkofilm, který plynule přejde v drama muže, který je sám proti všem. Myslím, že toto není film, který se na první zhlédnutí zalíbí, ale při opakovaném zhlédnutí je lepší a lepší. Na co jsou asiaté experti je práce s postavami - za každého umírajícího vojáka je člověku smutno. Nevím, jak ostatní, ale já nemám problém se sžít a orientovat v charakterech.

Mai wei (2011)

S většinou negativních komentů nemohu souhlasit. Kdo se jen trochu orientuje v asijské kinematografii nebo i kinematografii obecně, tak musí uznat, že i když ho tento snímek nezaujal, je to řemeslně povedený kousek. Proti příběhu nic nemám, naopak nenávist hlavních hrdinů měnící se v přátelství je velice pěkně zpracována. A jestli je tam nějaká politická propaganda - komu to vadí mě ne. Pro mne jeden z nejlepších válečných filmů vůbec.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Nejslabší díl série - naivní příběh bez nápadu a hlavně taneční scény jsou opravdu tragické, čemuž dopomáhá nezdařilý soundtrack. Vlastně nemohu říci, že se mi na tomto filmu vůbec něco líbilo. Ani závěrečné cameo tanečníků z minulých dílu film nezachránilo.