• Thriller

Antikrist (2009)

Velmi obscénní snímek, který se pyšní neobvyklým a originálním ztvárněním. Na druhou stranu postrádám příběh. Na začátku je velice zajímavá zápletka, ale do konce filmu se pak už neděje vůbec nic, kromě sexu a nereálného chování manželů vzhledem k fyzickým zraněním, která utrpí. Tímto skončila atmosféra reálna a stalo se to být poněkud směšným. Do toho všeho "o ničem" je zapleten ďábel, který žádá smrt. To tématu nasadilo korunu. Teď místo vyřešení, kdo co proč dělal, mám pocit, že jsem shlédla porno pro náročné. Pro mě nuda, jedna hvězdička za umělecký výkon a pak už nic.

Tmavomodrý svět (2001)

Co říct, toho času jsem na tom byla v kině. Velmi předvídatelný děj, je to pěkný dokument s velmi nudným příběhem a skvělou kamerou. Vrtá mi hlavou, pro koho vlastně byl film natočen, no každopádně, já jsem to nebyla :-D

Prometheus (2012)

Celou dobu mě film hrozně bavil, skvělá myšlenka, dostačující provedení, ale ten konec!! Takové zklamánííííí!!! Doufala jsem, že se dostaneme k "revolučnímu" pohledu na věc a najednou chápu, proč šel tak rychle na DVD. Škoda času. Tři hvězdičky za myšlenku a provedení, ale že chybí pointa je neodpustitelné. Od R. Scotta jsem to nečekala.

Vesnice (2004)

Naprosto klasický starý dobrý příběh o lásce, zradě, obětování se a odvahy, který se asi do půlky filmu tváří jako obscénní horor. Delší dobu mi trvalo, než jsem pochopila o co jde, ale 4 hvězdičky za nadčasový příběh vržen do netradičního prostředí, pro mě velmi zajímavé.

Wanted (2008)

Akční filmy nemám ráda, ale tento počin mi přišel zajímavý od samého počátku až do konce. Obvyklá zápletka, co už, ale moc hezké provedení. Tedy až na ty velmi atraktivní, ale proti zákonům fyziky akční scény, to byl úlet, ale bavila jsem se. Čtyři hvězdičky za zábavu v akčním snímku.