• Thriller

Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998) odpad!

Teenagerovský hororek plný krve a odseknutých končetin. Stará známá ohraná písnička, jako v předchozích dílech, pro mě už to byla pořádná nuda. Nic, co bych už někde neviděla.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

Tak to máme tři hvězdičky. Za celkovou průměrnost, vysvětlení původu kazatele a matku, která se skvěle zhostila role ženy v zajetí strachu. Jinak jednoduchý konec, žádná trapná blbost od hlavních postav. Ovšem, průměr všech průměrů.

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

Ach jo! Je to pošpinění námětu Stevena Kinga. Kde začít? Rozhodně je obluda ďábelská hnusná jak noc, ale její pohyby vznikají snad kvantově nebo per partes, čili po částech a trhaně, což bylo spíš trapné a k smíchu. Ta dvouprojekce snad neviděla žádnou úpravu, takže technologie je velkým zklamáním, jakož i chudý scénář. nicméně musím pochválit charaktery postav, které postačují pro průměrný film. Jedna hvězdička je za to, že jsem poprvé ve filmu viděla, jak se REÁLNÝM způsobem dopravuje "ZLO" v podobě kukuřice do světa, kde naznačuje konec další pokračování. bylo to součástí hlavní zápletky a tak se to má dělat. Druhá zvězdička za to, že mám ráda Kinga.

Kukuřičné děti (1984)

Ale jo, pro mě už zabíjející děti nejsou žádný horor, snímek nutí dodívat se do konce, ale jinak je to velku průměrné. Jsem si jistá, že zážitek z knihy byl o mnoho zajímavější.

Peklo v podzemí (2006)

Zápletky ač zajímavé, zůstaly zapleteny, nevyřešilo se vůbec nic, trapné čekání na smrt místo rozvoje charakterů postav, což by bylo o hodně zajímavější. Takováááá škoda!

Duchové Marsu (2001)

Hvězdička za zajímavý námět, ale s dobrá myšlenka končí totální blbostí. Charaktery herců jsou bez osobností a slívají se do jedné kaše. A obrovské megaklišé v podobě akčních scén, kde padají hlavy. Někdo se snažil v boji zachránit podstatu filmu, která mi bezpečně unikla a ultra ohraný závěr, že všechno je zase jen politika. Jo, už jsem říkala, že je to nuda?

Gag (2006)

Hodinová instruktáž jak se nechávat mučit s opakováním. Masakr vypadá reálně, za to jedna hvězdička. Jinak nuda, hlavní hrdina úplný trotl, záporák je typický úchyl z psychiatrických filmů.

Šílenství (1994)

Je to taková malá vykrádačka, ale je poskládaná s perfektní přesností. Celou dobu nervozita a napětí, zajímavý děj.

Tunel smrti (2005)

Tohle není teenagerovský horor, ale horor o zrůdnosti. Všichni dostanou, co si zaslouží, dozvím se celkem zajímavou zápletku, i když spousta věcí je klišé, ale pořád mě to nějak udrželo v pozornosti a je to jeden z filmů, který můžu vidět víckrát. Předesílám, že u filmů nikdy nečtu recenze předem a tedy jsem netušila, o co ve filmu půjde,abych měla vlastní názor.