• Thriller

Ďábel přichází (2003) odpad!

Au au au. Neviděla jsem tak příšerné herecké výkony, hluboké neznalosti o námětu konec na dvě věci, hudba patří k něčemu jinému.

Bonin: Dálniční vrah (2010)

Tak horor to nebyl. Povídání o hysterickém týpkovi, co si svou skrytou homosexualitu vybíjí na mladých hošících.

Město nemrtvých (2013)

Nebylo to až tak rozné, ale hrozně se mi líbili roboti. Je to jeden z filmů, kde se Lundgren snaží o výrazové prostředky. Děj je celkem zajímavý, tak proč vlastně né. Ale toto hodnotím čistě subjektivně, protože mám ráda zombie filmy.

Mrtvý sníh (2009)

Pokus o parodii na zombie filmy.

Sám v temnotě (2005) odpad!

Nejtrapnější velkovykrádačka that I ever seen!

Stmívání (2008)

Typický teenagerovský romantický film pro ametické dívky. Hlavní hrdinka má celou dobu jeden výraz ve tváři. Pravdou je, že i já jsem párkrát při sledování vyprskla smíchy, ale zvládla jsem to :-)

Machři (2010)

Rodinná komedie pro maminy a tatiny. Adam Sandler ovšem nezapomněl přidat množství trapno-nechutných scén, ze kterých se zvedal i můj silný žaludek, jenž přežil i obě Stonožky. Opět neoriginální předvídatelný megaklišé děj se dvěma povedenýmo fóry.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je mi líto, ale tento snímek je podprůměrem ve své kategorii. Scény jsou velmi zdlouhavé, často se tam nic neděje, prostoje jsou nepříjemné. Za tři hodiny jsme se dostali k Osamělé hoře a děj žádný. Pár předvídatelných událostí a rvaček. Zdá se, že skromný rozpočet udělal své.

Tasmánští čerti (2013) (TV film)

Příšerné dialogy, několik zločinů proti fyzikálním zákonům. Herci se opravdu moc snaží. Škoda, že je nízkorozpočtový. Dovedu si představit horor s obludou z dávných věků. Ale smůla :-)

V zajetí démonů (2013)

Natočeno podle skutečných událostí a kupodivu vznikl velice povedený kousek, kde se na efektech nešetřilo. Atmosféra je velmi reálná, výkony herců velmi dobré, film je dlouhý, ale běží hezky svižně, na většinu otázek se dostane odpovědí. Navíc velké štěstí v podobě happy endu a ten prý nastal i ve skutečnosti. Moc mě to bavilo, fakticky jsem se bála.