Spider-Man 2 (2004)

Jedna velká radost. Dvojka předčila jedničku, a to jsem si opravdu myslel že to bude zase volovina. Bylo to mnohem lepší, akčnější, dražší - dokonce mě ani nevadily ty kecy (jako by to tam patřilo). Už se těším jak dopadne trojka, ale naděje jí moc nedávám. Uvidíme Same Raimi, každopádně pokud takto budete dále pokračovat, o vás ještě hodně uslyšíme..:-)

Spider-Man (2002)

Pro mě je tento film vždycky něčím zajímavým a něčím mě vždy překvapí. Řemeslně velmi dobře zvládnuté, a i když je ten děj strašně prostinký, nemůžu prostě jinak. Ten film je prostě skvělá oddechovka k sobotním večerům.

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Neuvěřitelný humor a gagy. Je to první film, který jsem z Monty Pythonů viděl. A v tomto filmu musím pochválit hlavně předstírané koně - to nemělo chybu! A Camelot - to je jen model...:-) Very great!

Pád do tmy (2005)

Tohle je konečně po dlouhé době výborný horor. A že klaustrofobik nejsem - ta jedna scéna mě úplně dostala! Taková hutná atmosféra... :-)

Charlieho andílci (2000)

Videoklipový střih se hodí. Tři hlavní protagonistky jsou opravdu sexy (Cameron Diaz juuuuu), ale to ostatní stojí za prd. A ta vykrádačka typu Mission Impossible je otřesná :-)

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Fantazie, nádherná fantazie. Kouzelná hudba, kouzelný svět. Báječný E.T., báječní herci. Vynikající Spielberg... Moje nejmilovanější pohádka, která mě tou svou atmosférou pokaždé dostane...ach...

Jurský park (1993)

Tohle dokoukám vždycky. Tenhle svět co tu Spielberg vytvořil mě bude dostávat vždycky a vždycky! Někdy si říkám, že bych ten Juráč taky někdy navštívil. Ale to by ho ty mrchy nesměly zdevastovat! :-))) Kult..

A.I. Umělá inteligence (2001)

Tohodle filmu se budu pořád zastávat! Tenhle film musí vyzrát. Ten se prostě musí okoukat. Čím víckrát si ho pustíte, tím lepší ze vám bude zdát. Napoprvé jsem tomuto filmu dal tři hvězdy... A dnes? Zaručeně pět. Kubricku, svěřil jsi ten film tomu pravému. Nádhera! Nááádhera!

Válka světů (2005)

Popcornovka, ale zatraceně dobře natočená. Obsahově trošku plytké, ale co na tom. Napnutej jsem byl u toho jak struna. Ten celkový feeling mě dostal. A některé scény se budou ještě dost dlouho parodovat (viz Scary Movie 4).

Čelisti (1975)

I po těch letech - brilantní. Co byste taky mohli čekat od mého oblíbeného režiséra! Spielbergu, na tohle se můžu dívat pořád!