Polibek od Putina (2012)

Tento znamenitý filmový výtvor poukazuje na společenské dění v Rusku, které se nedá jen tak přehlédnout. Nepoukazuje ale samostatně jen na dění v Rusku, ale celkové vztahy a činy mezi určitými skupinami lidí, které zastávají naprosto odlišné názory... a jak v mnoha případech- i tento spor vyvrcholí v agresivitu.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Další pokračování mozky - vygumovávající reality-show. Je mi trapně a zároveň velmi lituji ty lidi, kteří zde jdou s "talentem" a odchází s poklusávající trapností za zády. Nejvíc mě dostalo ale výběr poroty, která se tento rok opravdu zdařila s přírůstkem jménem Ewa Farna, která se opravdu předvedla. Nova už klesla na úplné dno.

Mumínci (1990) (seriál)

Knižní i filmové zpracování určitě patří mezi nejkouzelnější mého dětství.

Super drbna (2007) (seriál) odpad!

Kill me, please. Jedna z amerických-romantických rádoby zajímavých seriálů o tom, kdo koho pomluví nejvíce a kdo se s kým dříve vyspí... u tohoto mě nikdo neudrží.

Brickleberry (2012) (seriál)

Tento seriál se nejspíš nevyhne škatulkování a také podobnosti počinu- jako je například Family Guy. Bohužel s tím rozdílem, že zde je humor místy vážně suchý a je to jen pokus o napodobení. I když se tento pokus moc nevydařil, tak pro zabití času se celkem hodí.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Klíčové slovo pro tento seriál? Úchylnost. První série byla skvělá, šíleně jsem si oblíbila Connie Britton a Alexandra Breckenridge, která ztvárnila roli sexy rudovlasé uklízečky. Hororového žánru jsem nikdy moc nepodléhala, ale AHS vše naprosto změnil. Nástupem druhé série byl určitě velkým tahounem Evan Peters... prostředí psychiatrické léčebny byl dobrý nápad, ale pokračování dalších dílů už mě to tak trochu přestávalo bavit. Třetí série je velkým zklamáním... podlehla dnešním vyumělkovaným námětům. Scénáristé se chtěli pravděpodobně co nejvíce přiblížit dnešní generaci trapnosti a teenagerovské "zábavnosti" a seriál ztratil to nejcennější, co na začátku měl- ta tajemnost a zvrácenost.. Už to není to staré AHS jako na začátku.

Chůva v akci (2010)

Nechápu, jak se Jackie Chan mohl objevit v takové otřepané americké komedii.

Trinity Blood (2005) (seriál)

Tématicky velmi podařené anime, ale co se týče zpracování- už to tak světle nevypadá. Hlavní hrdina byl největší provar a odehrávaly se spíše scény, u kterých jsem se nudila a sama se divím, že jsem vydržela zhlédnout celých šest dílů. Možná očekávání, že se to zlepší... ale zlepšení jsem se bohužel nedočkala.

Bruno (2009) odpad!

Asi postrádám smysl pro humor, nebo je to opravdu taková- až nepochopitelná a stupidní blbost, jak se zdá?

Splice (2009)

Horor? Vůbec... trailer vypadal úžasně a z obsazení herce Adriena Brodyho jsem byla nadšená. Bohužel po zhlédnutí to vůbec nesplňovalo mé očekávání. Po přestěhování experimentu na farmu mě začal film spíše nudit a ztrácel to kouzlo, které bylo na začátku zjevné a raději ani nekomentuji ten zpackaný konec...