Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Naprostá klasika žánru které se nic nevyrovná. Schwarzeneggerovi nikdy tak nesedla žádná jiná role, hlášky v jeho podání se staly mnohokrát napodobovány a parodovány. Prostě revoluční film se vším všudy.

Pěna zabiják (1985)

Nevim co k tomu dodat.Takovou blbost už jsem dlouho neviděl...Ani nevim za co dávám tu jednu hvězdičku,možná za pár vtipných scén,jinak je to pořádná nuda,herci mě rozčilovali svýmy dialogy,ty byly opravdu příšerný.Myslim,že bych se u toho filmu nebál ani kdybych byl retardovanej...

Ženy v pokušení (2010)

V poslední době jeden z těch lepších čekých filmů.Takový příběh ze života.Obsazení se taky povedlo takže 65%

Zombieland (2009)

Celkem povedená akční jízda s některými povedenýma scénama.A nečekaně ne po hollywoodsku,protože hlavní hrdina je velkej outsider,což filmu přidává lehce komedialní nádech.Jeho zásad je radno se držet.Je to taková oddechovka na zpříjemnění jinak nudného večera.

96 hodin (2008)

Nečekal jsem,že se u takového typu žánru dokážu tak výborně bavit. I přesto,že je to dost neoriginální nápad a mohli jsme se s touto zápletkou setkat v hodně filmech. Připomíná mi to trochu komando, samozdřejmě je tento snímek o dost míň přitaženej za vlasy.

Robin Hood (2010)

Po tom jak jsem se na ten film těšil se dostavilo mírné zklamání, čekal bych od dvojice Crowe-Scott trochu víc. Ani závěrečná bitva na pobřeží to moc nezachrání. Neubránim se srovnání pro mě lepšího zpracování R.H.s K. Costnerem. Většina známých postav má tady opravdu málo prostoru. Překvapil mě ,,štěk´´ šerifa z Nottinghamu i když Mark Strong jako hlavní záporák taky neni k zahození, vypadá to že se na tyto typy postav hodí.

Valkýra (2008)

Jednim slovem úžasnýýý.Brilatní kousek režiséra Singera, nemůžu si pomoct,ale nemůžu se na tonto film vynadívat mohl bych na něj koukat ob den!Je neuvěřitelné jaký detaily rozhodovaly o osudu 2.světové války,potažmo celého světa.Tom Cruise roli přijal po zjištění jak si je se Stauffenbergem (až na výšku) vzhledově podobný.

Oběti války (1989)

Ukázka toho jak si zelený mozci myslej,že když je válka tak můžou všechno. Postava vojína Ericsona,který dokáže vzdorovat nátlaku nadřízených je jednou z nejlepších rolí kterou Michael J. Fox dostal ve své krátké herecké kariéře. A Sean Penn mu zdatně sekunduje.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Neskutečně debilní film, který mi přijde spíš k pláči než k smíchu. Těm rádoby vtipným situacím se může smát jen člověk s abnormálně sníženou inteligencí... 0% bez debat.

Cesta (2009)

Fascinující postapokalyptická budoucnost s tíživou atmosférou a poselstvím jak to s náma může dopadnout.Lidi se začnou chovat jako zvířata,když jim jde o krk.Scéna ze sklepa opravdu stojí za to! Zaujme i malými rolemi velkých herců.Tomuhle ,,druhu´´ filmů fandim už od prvního shlédnutí šíleného Maxe.