Bourneův odkaz (2012)

Není to nejlepší Bourne, ale na tenhle kus se kouknu, rád kdykoli znova. Změna herce je osvěžení sérky, i když bych to do série vůbec neřadil. Všechno to jede pěkně svižně a má to ten pravej "šmrnc". Bourneův odkaz neboli "steroidová odvykačka" baví!

Coco (2017)

Po dlouhý době film, co mě dojal. Vážně povedená práce :)

Bright (2017)

Shit o.O na pět to asi neni, ale na takovej filmec jsem čekal celej život. Kdyby ten konec byl víc jako fantasy (např.Král Artuš) a méňe NETFLIX odmrd, tak by to byl můj nejoblíbenější film roku 2017. Damn, dobrá podívaná. Pokud máš rád originální fantasy, jdi do toho. - Joel zahrál dobře a ten soundtrack do toho pěkně ladí :3

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

56% .. csfd wake up! Odkládal jsem tenhle snímek, co to šlo. A ještě teď se fackuju a nechápu, proč koukám na posraný hodnocení. To jsem jeden z mála, komu to nepřišlo špatný? Vadí mi (a to ve všech SA filmech) rakovina #amerikajenejlepsi, ale co už, to je klasika Hollywoodu... Bez toho to byl slušnej katastrofickej akčňák. A ta myšlenka film --> myšlenka "Jedna planeta, jeden lid". Smutný, že by jsme k tomu potřebovali, tak katastrofický scénář

Saljut-7 (2017)

Povedený, vážně. Ty komentáře typu "snažili se natočit americký trhák" lmao. Podle mě to bylo dost rozdílný od západu. Filmy tohohle typu miluju, takže se trefili přesně do černýho. Čekal bych spíš něco anti-západního, ale ono se to s tím drželo při zemi, což je taky super. A lidi pro boha, musíte to porovnávat pořád se západem.. je to kurva film, ne politika..

Valerian a město tisíce planet (2017)

Celkem to ušlo. Bavil jsem se až od druhé poloviny filmu. První polovina byla dost nuda. Dostalo mě vybavení některých "vojáků"... Zbraň z přítomnosti. To jako vážně? AR-15 v budoucnosti, to trošku ujeli. Je to průměr, kterej rozhodně na Avatar nemá.

Dunkerk (2017)

Dunkerk. Všichni vystříkáný z toho, jak je to úžasnej film. Možná i Assassin's Creed mě bavilo víc. Bože. Naopak je to úžasně natočený. Ale po zábavní stránce je to, jako dívat se na bezduchý záběry. Možná za to může částečně, že jsem Dunkerk neviděl v kině, bez tak. Zábava těžce podprůměrná. Viděl jsem zajímavější "dokumentární" filmy.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Just wow.. chvílemi jsem se nudil, neony byly fakt debilní, ale dívat se, jak blondýna se všema vyjebe bylo boží. Im in love

Wind River (2017)

Zbytečně jsem tento film podceňoval, neustále odkládal a snažil se přehlížet, ale tenhle... snímek je pro mě dechberoucí. Skvělý soundtrack.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Takhle moc posrat, snad už, poslední díl to chce odvahu. Starý dobrý Transformers v tom nehledejte, tohle je, jen pohádka pro děti. Ani nemá cenu psát něco o scénáři, protože je to sračka. Už z toho necejtim, ten dobrej pocit, kterej jsem měl u prvníh dílů, kdy začala hrát Jablonskyho hudba. Ani hudba tohle nemohla zachránit. Neskutečně nezáživný... Obsazení vypadalo dobře, ale ani to nezachrání něco, co se chce tvářit, jako sračka pro desetiletý prcky. Dal jsem dvě, protože mám Transformers rád, jinak to vidím na.. možná i odpad. Tohle bylo prostě moc bez koulí.