Poslední království (2015) (seriál)

Konečně seroš, který jsem dokoukal do konce! A chci další pokračování! Tohle je přesně to, co jsem mezi těmi sračkami hledal, tak dlouho.

Buchty a klobásy (2016)

Jak to popsat slušně a jedním slovem? Píčovina. Párek uřízne hlavu feťákovi.. faajn možná jsem se párkrát usmál, ale větší sračku jsem dlouho neviděl.

Sucker Punch (2011)

Dobrý psycho. Myšlenka filmu skvělá. Konec byl podle mě nejlepší částí filmu. Začátek ušel. No a střed, tedy děj filmu, NUUUDAAA! Říkal jsem si, proč na to kurva koukáš. Ale kvůli těm buchtám jsem to prostě vypnout nemohl. Koukat, jak malá blondýna kropí různý zvrácený sráče se mi líbilo. Fap-Fap film. Tenhle úchylnej-sexy snímek se buď někomu líbí a nebo ho někdo vůbec nežere. Kdyby střed byl o něco víc zábavnější bylo by to super. Jen dvě hvězdy. Líbilo se mi to a zároveň nudilo.

The Call Up (2016)

Akční béčko. Příběh na průměr celkem zajímavej nápad. Ale ty špatnosti se zbraněmi to nešlo přehlédnout. Chvilku jsem se cejtil až trapně, jak byly hlavní postavy blbý. Jestli nekoukáte na maličkosti a hledáte lehce podprůměrný béčko za tu hodinu a něco budete v celku rádi.

The Wall (2017)

*Menší spoilery* The Wall.. pokud má někdo rád válečné filmy, tohle by mu v roce 2017 nemělo uniknout. Jsem rád, že ve filmu nejsou blbosti ohledně výbavy, taktiky a chování odstřelovačů. Příběhěm bohužel neoplývá, ten by se dal popsat pár slovy. Akce, napětí tomu nechybí, ale co mi kolikrát chybělo byla logika a dotaženost. --> Třeba záběr na J.Cenovo takřka čistej ksicht potom, co ležel nějakou tu hodinu v písečný poušti. Líbil se mi charakter Iráckýho odstřelovače, byl to trochu magor, ale promyšlený to měl pěkně. Konec filmu byl podle mýho názoru málo pravděpodobnej. Ten odstřelovač mi připadal, jak nesmrtelnej. Druhá helikoptéra ho mohla s klidem sesypat.. btw Pokud ten vystudovanej Haji byl fakt, tak dobrej mohl Cenu sestřelit rovnou a v klidu si pokecat s týpkem za zdí, kterýho mohl sejmout potom taky několikrát. A kam sakra zmizela druhá helina? o.O - 65% Za pohodovej kousek, u kterýho jsem musel přestat přemýšlet, abych si ho užil.

Jumper (2008)

Když jsem poprvé viděl Jumpera, základní škola šestá třída, žral jsem to. V tý době bych dával pět hvězd. Když jsem se na to koukl nedávno, udělal jsem chybu. Ze super dětských vzpomínek je, jen halda sraček... (pořád to ale žeru :D)

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Žádná fantasy romantika tohle je pořádná nálož, která se s ničím nepárá, prostě sype jedno eso za druhým. Po delší době pořádný fantasy. Herci do toho dali koule, Àstrid Bergès-Frisbey potěšila... soundtrack cool o efektech ani nemluvě. Chci další takovej kousek!

Logan: Wolverine (2017)

Nic pro "kidy" tady lítá krev, probodaný hlavy, který čas od času někomu Wolvík "ufikne". Žádnej steroidama napíchanej Wolverine, tady je Hugh Jackman v koncích. Noční můra fanoušků X-menů. Syrovej a hezky brutální nákyp. Malý prckové kropí elitní zabijáky a to teprve začíná pořádný žrádlo. Jackman to zahrál fakt skvěle, maskéři to rozjeli taky parádně a malá hrdinka ala "já sem tady kurva zabiják" to zajeb*la. Celej film vás jen otravuje a vám je to jedno, protože to prostě žerete. Před zkouknutím pošlete děti na zahradu, ženu ke sporáku, psa pryč z baráku, aby se nepočůral. Tohle je totiž chlapskej nářez hodnej maximálního soustředění. Jen ten konec zamrzí.

Priťaženije (2017)

Ruské sci-fi, které jsem chtěl, kvůli polovině komentářů předčasně odsoudit. Protože "odpad!" si to vážně nezaslouží, jestli je někdo zakomplexovaný "USA boy" a shazuje film jen proto, že je celá tvorba z Ruska, tak ať raději nehodnotí. Rozhodně kvalitní pokus z východu. Film dokáže zabavit (pokud se nechat bavit chcete..). Ze začátku rovnou k akci a hned potom trochu tajemna, od středu filmu začíná romance("taková ta teen na, kterou sere pes, ale ve filmech z Hollywoodu to je pořád, takže jsem si tak trochu zvykl"), konec je podle mého dobrý a celkový závěr filmu je zajímavější než "Ulice Coverpole deset (btw v Ulici Coverfield 10 jsem neviděl ani jedno hodnocení "odpad!" za to, že ufouni vypadali jak z nějakého low filmu jo vlastně Ulice je z Ameriky.. -_-)". Hlavní hrdinka je rozhodně super trošku mi připomínala Shailene Woodley, ufoun taky dobrej a "herci co hráli postavy z ala ruskýho gangu nemuseli nic hrát takový rusáci prostě jsou.." . Shrnutí je, že se CSFD rakoviny typu - "odpad!" protože důvod(v tomhle případě, protože Rusko), nikdy nezbaví je hodnocení pod úrovní filmu.. Za mě 69% ten, kdo má rád sci-fi a nemá ruskej komplex se v klidu může kouknout na dobrej B film. Víc takových překvápek z východu. (Vážně by se někdo měl zamyslet, nad tím k čemu je hodnocení "odpad!" :-) )

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Will v tomhle snímku ukazuje, jak je život zku*eně nefér. Myslím, že konec mohl být, trochu lépe dotaženej. Jinak celkově je film, takovej ubrečenej a celkem se to vláče. Bez tak já mám Willa rád, a když hraje tyhle svoje "motivační filmy" je to pecka. btw Chybí mi ty časy, kdy Will střílel do robotů nebo kriminálníků. No nic tohle taky není k zahození. Jinak Helen Mirren si svojí roli dává parádně.