Jak si přeješ (2013) (amatérský film)

Nemyslím si, že to je něco špatného, je to povedené a dobrý nápad. :-) Spíš takový průměr. :-)

Pot a krev (2013)

Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, nakonec jsem zvolil tu druhou variantu. První hodinka nebyla pro mě nic extra, byl to takový podprůměr, avšak ve druhé polovině to začlo jiskřit! Začlo se konečně něco dít a sem tam se i povedla nějaká vtipná scénka. To bych shrnul jako tři hvězdy, jenže tu je ještě super soundtrack, který musím zdůraznit a proto dávám 4 hvězdy. :-)

Jak na holky (2009) odpad!

Horší film jsem neviděl. Trapnost všech trapností. Hrůza a děs.

Výměna (2008)

Parádní film, Angelina Jolie možná i jedna z nejlepších rolí, kterou kdy hrála. Super !

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Dal jsem 2 hvězdy jak české verzi, tak i této, ale musím uznat, že ta naše je o něco horší než tato. Jsou to spíše takové komedie a člověk (nebo aspoň já) tyto pořady používají jako zasmání se po téžkém dni. Více zábavnější mi příjde právě Výměna z USA. Dávám tomu těch 40% - české Výměně 30%.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jsem nasycen víc než dost. Miluju celou sérii "Rychle a Zběsile" a jsem její velký (ještě jednou velký) fanoušek. A jakožto velký fanoušek jsem si nemohl odpustit tento 6. díl prožít v kině - opět úspěšně a chybu jsem neudělal. Hned na začátku mi běhal mráz po zádech. Mělo to šmrnc, mělo to akci, hlavně pointu a krásně promyšlený konec - avšak nikoli příliš šťastný. Už teď se nemůžu dočkat na 7. díl, jsem zvědav, co nám připraví za porci - já doufám, že opět úspěšnou. 120% Btw. Nejspíš jsem se zamiloval - Jordana Brewster.

Taxík (2008) (pořad)

Někdy tam jsou pořádné úlety, skvělý pořad. Nechápu Vaše hodnocení, ale názor má každý jiný. -.-

Počátek (2010)

Úžasné, škoda, že jsem si to nechal ujít v kině. Nenapadlo by mě, že najdu lepší film než Shawshank, Zelená míle či Sedm. Stalo se! Našel jsem Počátek.. neuvěřitelný film od skvělého Christophera Nolana! Myšlenka je nepopsatelná. Je to něco, co člověka ani ve snu nenapadne. K tomu všemu nekomprimisní Dicaprio, který je pro tuto roli jako dělaný! Výborný film a hodnotím za 1! 100%+

Poslední prázdniny (2006)

Super komedie a měla nápad, ale musím něco vytknout. Role Lucky Vondráčkové byla příšerná, ona tam vůbec nesedla, tohle nebyl film pro ní. Mohlo to být více promyšleno, ten konec se mi zdál moc hrrr. Jinak v celku dobrý film. 60%

Koření (2005) (pořad)

Některé reportáže jsou opravdu přehnané, bohuže to je většina.