Štěstí na dosah (2006)

Já nevím, nepřišlo mi to jako nějaká Drama pecka, spíš naopak. První hodinu a 15 minut jsem se nudil a ke konci se mu vše špatné obrátilo v dobré. Je to ze života a Will zde předvedl dobré herecké momenty. Za to dávám 40%

Hustle a Flow (2005)

Špica ! :-) Jsem úplně unešen z té atmosféry filmu.. no a ty soundtracky, to jsou jenom perličky :-) Parádní filmek

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

Krásný, krásný a ještě jednou krásný. Nejoriginálnější youtuber. Klobouk dolů. :-) Díky za tvojí / jeho tvorbu.

Lehká jako dech (2013) (TV film)

Na tento film jsem narazil díky náhodě, znám reálně Filipa Bařinu, a tak proč ne se podívat na fim, kde hraje můj kamarád. Film mě mile překvapil. Podle mě, je to jeden z nejlepších českých filmů v současnosti. Noemi Purnochová se pěkně porvala se svou rolí a odvedla vynikajicí herecký výkon v tomto napjatém dramatu. Dávám krásných 80%

Lovci hlav (2011) odpad!

Pro krista pána.. co to je. Usínal jsem , nesoustředil jsem se, ten film nemá žádné kouzlo, to co předvádí Akksel Hennie? Ve zkrace WTF? Buď nejsem zvyklý na norské filmy nebo nevím. Tohle mi přišlo jako jedna velká trapárna. Celkově ten začátek nedává hlavu ani patu.

V zajetí démonů (2013)

Ze začátku jsem si říkal, a do prdele, další film ze sklepa, to zas bude nuda, ale naopak. První půl hodinka klasika, ale potom se to rozjelo a vše se obrácelo vzhůru nohama (a to do slova!)! Jsem nadšen, že jsem musel dát 5 hvězd, James Wan ví vo co go! Krásný film s dokonalou pointou a z hereckého výkonu Lili Taylor mi šel mráz po zádech! Opravdu povedený film. 95%

Perníkový táta (2008) (seriál)

The best of.. Perníkový táta má koule. Poslední série byla trošku nudnější, kvůli tempa seriálu, ovšem finišující kapitola to zachránila. Pointa ukončení je dobře promyšlená a zahrána. Vůbec nelituji, že jsem tomuto seriálu daroval několik hodin, on si to zasoužil. Doporučuji, 100%.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Kvalita. Miluji fantasy a středověkovou atmosféru. GoT je pro mou osobnost jako dělané. Nikdy nevíš, co čekat a když už to víš - je to úplně jinak. :-) Winter is coming.

Plán útěku (2013)

Skvělý pohodový film, při kterém se člověk nenudí, velice mě překvapil, čekal jsem, že to bude cca 50%, protože Stallone a Schwarzenegger už jsou poměrně ohraní (podle mě), ale nesklamali a tento film jsem si vychutnal i v kině. Dávám 80%. Doporučuji.