Ocelová pěst (2011)

Toho kluka bych úplně vymazal z filmu, těch trapných keců co tam měl..... Celý film úplně pokazil. Kdyby se tvůrci zaměřili spíše na rozvíjející se vztah mezi Hughem a robotem a vykašlali se na nějaké rodinné hodnoty, byla by to o dost lepší podívaná.

96 hodin: Odplata (2012)

Bohužel pochmurná a napětím prošpikovaná atmosféra jedničky, kdy se Liam řítí skrz albánské gheta a nekompromisně vraždí každého zm*da, který se mu připlete do cesty, je pryč. Také souhlasím, že akční scény nejsou zvládnuty úplně na výbornou a člověk v nich v tom množství střihu ztrácí občas přehled. Nicméně po celou dobu filmu jsem se dobře bavil a byl napjatý jak vše dopadne. A Liama bych v tmavé opuštěné ulici fakt potkat nechtěl. 70%

Tropická bouře (2008)

Nejvíc se mi líbilo jak Tom Cruise poslal teroristy do hajzlu, když žádali po něm výkupné. 60%

Kocour v botách (2011)

Pro mě asi nejlepší animák poslední doby, Shrek se může jít klouzat.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Snad první vítěz v historii Kdo přežije co si to ani trochu nezaslouží, ale aspoň to byla kočka:D

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Jedna z těch slabších sérií, žádný pořádný podraz ani zvrat za celou řadu se nekonal a soutěžící kromě Coache a Sierry byli nevýrazní. Gabon byl teda podle mě o hodně lepší a koukatelnější i co se přírody týče.

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál všech dob, který můžu koukat pořád dokola a pořád se u něj budu smát. 99%

Super drbna (2007) (seriál)

Seriál typu Beverly Hills, kde každý chodil s každým. Začal jsem na to koukat kvůli Blake Lively, ale víc jak dvě sezóny se nedaly vydržet.

Rozdvojená duše (1945)

Nemůžu si pomoct, ale Gregory Peck mi v roli psychopata vůbec neseděl. 55%