Proti ledu (2022)

Po  druhém  shlédnutí  jsem  musel  dát  plný  počet . NESKUTEČNÝ ,   až  neuvěřitelný  příběh . A  přesto  se  stal  . O  to  více  mají  oba dva  hlavní  hrdinové  ,  můj   obrovský  RESPEKT .  Sice  kino  je  kino  ,  ale  i  na  velké  obrazovce  to  má  své  kouzlo  .

Ruža pre nevestu (2023) (pořad) odpad!

Začala druhá řada této kraviny . Přehlídka kačeřích pysků je šílená  . A ta  s těma kozama , sorry , tak to je extrémní . A ten úspěšný podnikatel , nebo kdo to je , se také moc nevydařil . Další díly už asi neuvidím , protože je to totální KRAVINA .

Koruna - Série 6 (2023) (série)

Každý  díl  byl  něčím  zajímavý  a  přínosný  .  Celá  série  se  v  podstatě   VYDAŘILA   a  nezklamala  ,  až  na  pár  ,  nebo  i  víc rozličných  podivných   drobností  a  zvolených  herců  .  Ale   to  je   již  možná  nepodstatné  .  Důležité  je  ,  že  se  tato  šestá  řada  natočila  a  dala  hold  královně  Alžbětě  II  ,   která  byla  velká  osobnost   světového  formátu .   Čest  její   památce  a  obrovský  RESPEKT  !!

Koruna - Sleep, Dearie Sleep (2023) (epizoda)

Obleček  Harryho  na  večírku -  hoodně   špatný  .  Svatba   Charlese   s  Kamilou  - dobrý  .  Řeč  královny  k  novomanželům  -  SKVĚLÁÁÁÁ .  Písenˇ   od  dudáka  pro  královnu  prostě  hodně  dojemná  ,  až  člověk  zaslzí  .  A  rozhovor   královny  s  manželem  v  katedrále   až  mrazivý  .   Doslova .   Mrazivě  silné  a  hluboké  .   SHRNUTO  -    Výborný  díl   i  zakončení  celé  série  .  BRAVOOOO !!!

Koruna - Nadějná (2023) (epizoda)

Královna  matka  se  jen  mihne  v  celé  sérii  a  pak  přijde  její  skon  .  Divnéééé . Zasloužila  se  více  času  v  této  sérii . Celkově  rozporuplný  díl  . Hlavně  ten  zahořklý  Al  Fayed  .  To  bylo  drsné .   Pak  ovšem    mo´dní   přehlídka  bezva  ,  návštěva  Williama  u  rodičů  Kate  fajn  ,  ale  podpora  babičky  jěště  lepší  . Bravo  .

Koruna - Ritz (2023) (epizoda)

Smutný  díl  o  sestře  královny  . Opravdu   velmi  smutný  a  bolestivý  . Konec  dílu  vydařený  .  Dost . Takže  tři a půl * .

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Prvních šedesát  minut  filmu  fakt  divných  .  Podivná  paní  co  to  tam  vedla  i  malý  chlapík  v  bradce .  Scéna  zabíjení  v  aréně -  PROSTĚ   HNUUUUS !!!  Pak  odjezd  do  12 tého  okresu   a  tam  hlavní  hrdina   obětuje  svého  kamaráda  a  vlastně  i  svěřenkyni  ,  jen  aby   on  přežil . Podivný  film  a  vlastně  i  téma  . Nejsem  cílovka  a  proto  dám  jen  jednu  *  .  Jooo-  zlatá  Jennifer  . I  když  Rachel  je  také  pěkné  děvče . Hudba  byla  také  fajn  . Jinak  téma  filmu  a  některé  scény  byly  ,  na  mně  ,    až  moc .  I  ti  hadi  .  Humuuus .  Takže  nějak  tak  . Jednou  vidět  stačilo  .

Koruna - Ruritánie (2023) (epizoda)

TONY   králem   - dobrý  vtip  na  úvod  . Jinak  díl  o  politice  a  novému  pohledu  na  Firmu  , který  by  jí  měl  pomoci  zlepšit  reputaci  u  lidí . Zatím  nejslabší  díl  této  série . Herec  ,  jenž  hrál  Blaira ,    se  na  to  vůbec  nehodil  . Proslov  pro  Amíky  -  dobrý  .  Jinak  díl  nezáživný  a  podprůměr .

Koruna - Willsmánie (2023) (epizoda)

Inu  je  to  jiné .  Rozhovory  syna  s  otcem  ,  a  děda  s  vnukem  ,  to  se  povedlo  . Fanynky  ječící  na  Williama  taky  dobré   i  jeho  velký  smutek  po  matce ,  tedy  Dianě . To  všechno  chápu , jen  ten  Harry  se  nějak  nepovedl .  Čili  slabé  tři  hvězdule .

Koruna - Následky (2023) (epizoda)

Myslím  si  ,  že  po  tomhle  díle  ,  už  to  bude  jenom  horší . Tenhle  by  byl  důstojným  zakončením  Dianiny  úlohy v  jejím  krátkém , leč  velmi  hektickém    životě . Prostě  královna  lidských  srdcí  .  ALE ,  ono  je  to  o  FIRMĚ    a  ta  musí  jet  dál . Žal  Charlese  nebyl  nějak  moc  věrohodný  ,  ale  co  my  víme , jak  to  vše  bylo  .  A  hlavně  chudáci kluci .  Pro  ně  to  muselo  být  opravdu  těžké  až  skličující .   Díl  byl  silný  a  místy  dost  uvěřitelný  .  Jsem  zvědav co  bude  dál .  Bez  Diany  to  bude  o  dost  jiné  .

Časové pásmo bylo změněno