Svatba na první pohled (2020) (pořad)

POKUD by se do této reality hlásily normální, inteligentní , otevření , psychicky normální lidé bylo by to určitě zajímavé pokoukání . Nechci se nikoho dotknout , ale v těch prvních třech dílech jsme viděli celkem normální kluky či muže a dvě psychicky labilní holky, ženy, slečny . Natálie a Lucie jsou opravdu zvláštníííí . Nedivím se , že jsou doposud samy . NECHÁPU proč do tohoto projektu šly , když vlastně nikoho nehledají . Přeji klukům atˇ si najdou v životě milující , pěkné , normální holky . V téhle ,, show " ji určitě nenajdou . Tož tak . Protože pokud je dívce je z vás na blití , tak to není ta pravá . Myslím tím ten první pár . To snad nemyslela ta Natálie vážně . Pokud jo , tak je ona fakticky dosti psychiky narušená osobnost . A ta patří do zcela jiného pořadu .

Mělas to vědět - The Missing (2020) (epizoda)

NICOLE perfekto . A ten babinec - celkem typické . Ženské jsou všude stejné . Zajímavý seriál i téma .

Tina a Vore (2018)

ŘÍKAL jsem si , to bude určitě zajímavý film o nezvyklých schopnostech ženy a jejím nelehkém osudu . Pak nastoupil podivný Vore a mne bylo jasné , že to nebude moc pro mne . A když se vysunul z Tiny její ocásek nebo zakrnělý pohl. úd a proběhl styk s již zmíněným mužem , který měl naopak vagííínu , tak mne nějak otřepalo . CHápu - každý máme něco . Já spíše čekal souznění s přírodou obou hlavních hrdinů a jejich hledání v žívotním údělu .Zvláštní film to rozhodně je , ovšem ne pro každého . A to hlavní hrdinka je v ,,civilu " pěkná ženská . To by člověk do ní neřekl . Podruhé to už zřejmě neuvidím . Jednou to stačilo .

Drsný město (2020)

INU poctivě natočeno , ovšem na můj vkus občas brutál . Ale tam to tak chodí , v tý Francii . A bude hůř . To ie ovšem v každém státě .Sice méně drsné , ale je . My bychom takovou akci natočit zřejmě neuměli . Někdy jsem měl potíž se vyznat v tom , kdo je kdo a kdo s kým kamarádí či nikoliv . Hodně jmen . A když se objevil v záběru ten černoch s tím bílým fousem co by federál nebo kdo to byl , tak jsem tušil nějaký rychlý závěr filmu . A taky že jo . Celkově dobrá krimi která si diváka najde .

Havel (2020)

ČEKAL jsem , možná , trochu něco jiného , ale i tak velmi dobrý film . Zejména Dvořák , Hofmann a Geislerová byly ozdobou celého bijáku . Trochu jsem měl zmatek s těma scénama , jakože se dějí a potom se vytáhla opona a byli jsme v divadle . Takové zvláštní . Škoda , že z toho pivovaru neukázaly více . Koncert Magora , nebo to byla svatba , už nevím - fakt autentické . A pak nastoupila VB a estébáci a bylo vymalováno . Opravdu hnusnááá doba . Mladí lidé dnes ani neví , co je to svoboda . Tedy mnozí . No , každá doba má své plus i mínus . A nejsilnější scéna filmu , tedy pro mne , bylo to rozhodnutí vystoupit před lidi na ten balko´n . Opravdu silný okamžik .

Boratův navázaný telefilm (2020) odpad!

PO tanci sklizně či úrody , nebo co to bylo , kdy dcerka Tutar , menstruovala během tohoto tanečku , mi bylo celkem nevolno a pak po besedě mezi ženami , kdy opět dcerka pohovořila k ženám o tom , jak si strčila ruku až po zápěstí do vagíny , tam ji párkrát protočila a vytáhla , mi bylo jasné , že tenhle ,,komediální " kousek je , asi pro opravdové fajnšmekry . A když pak s chlapama likvidoval virus , který není vidět , pánvičkou a sprejem , bylo jasné , že tohle je fakt pakáááááárna .

Herec - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Třetí díl byl o něco slabší než předešlé díly . To , že prodal i sestru byl fakticky hnuuus . Ten útěk v tom podivném vozidle byl poněkud divný , ale proč ne . Mohlo být více něco z divadla , aby bylo vidět , že jde o herce . Jinak celkově hodnotím celý televizní počin dosti kladně . Tak * * * a půl . Jo a v každé době žijou bezpáteřní, vypatlané svině , sorry , jako je Láník , Korčák a další hnusáci . . A v té dnešní, tím tuplem .

Herec - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Batěk je frajer . Ten to dal . A Vyorálek dobrý slizoun . ÁJ Latinák trochu v jiné poloze . Prostě to pomalu graduje . Co bude v závěru ??? Kéž by oba uprchli za kopečky . Myslím sourozence . Držím všechny palce .

Časové pásmo bylo změněno