Pochyby (2008)

okrem poslednej vety, nič strhujúce. Tentokrát Meryl nezahrala.

Madisonské mosty (1995)

bol to oblúbený film našich 90.rokov, preto plný počet. Nízky rozpočet , ale veľké emócie a jednoduchosť.

Oui, šéfe! (2012)

niečo tomu chýbalo, ale čo? Jean Reno vioe hrať aj inak, ale dobre. po dlhšom čase pohodovka.

Říše slunce (1987)

dokonalý film, dokonalo natočený. christian zahral dokonale tiež...prečo sa už tento formát netočí?

Ocelové magnólie (1989)

dobre sa na to pozeralo, nepremýšľajúc, príliš sa nepobaviac...ale dobre sa na to pozeralo.

Zná ji jako svý boty (2005)

práve kvôli Shirley mac Laine za päť hviezd. Skvelá ako vždy..čo tam po príbehu .

Medvědí vodopády (1999)

prekrásna oddychovka , Bart the Bear ako vždy - najkrajší herec milénia :-),,, myslím, že je celkovo hodnotený nešťastnou konšteláciou hodnotičov, detiská by to mali vidieť určite . má na viac než 66%... a na to že bol točený skoro pred 14 rokmi . kedy sa natočí zas niečo také pohodové?

Beed-e majnoon (2005)

paráda. ťažšie sa zháňa, ale stojí za pozretie. po tých čudných veciach a la ..divoké bytosti z jižních krajin, cenené takmer na oscara, film sa na nič nehrá, len si tak plynie. ...

Růžový panter (2006)

za ten smiech.... poniektoré komédie a la Amerika roku 2012 boli také trápne prázdne , že toto nám prišlo skvelé...