Růžový panter 2 (2009)

tak po vzhliadnutí všetkých panterov...veď len Jean Reno je tu hoden 4 hviezd! fajn oddychovka

Syn Růžového Pantera (1993)

ááále, čo tu brblete, na Talianov typická veselka... taká talianska Troškovina. fajn. dá sa to predsa vypnúť, po tom, čo sme videli mnoho hodnotne hodnotených filmov roku 2012 .., no tento je aspoň za 60%!

Noc v muzeu (2006)

celkom dobrá zábava pre teenegerov..preto za plný počet..takýchto neškodných oddychoviek je už strašne málo..naopak všade hodnotný brak pre znudených intelektuálov.

Taková zvláštní rodinka (2001) odpad!

nám sa nepodarilo zasmiať ani raz... po polhodine šťuk vypínačom....škoda mrhať časom .

Divoká stvoření jižních krajin (2012)

no neviem, ak už aj režisér považuje za jediné východisko z trablov nekonečný tupý chľast a ušmudlané bezdomovectvo , pripomína mi Miletičku v Bratislave..a nie je čo riešiť, netreba chodiť hľadať umenie obrazcov topiacej sa antarktídy a pôsobivej hudby v prestrihu na polodementných idiotov ..stačí mu len obyčajná tržnica hlavného mesta hocikde vo východnej Európe...2hviezdy za snahu vymaniť sa z komercie.

Boj s časem (1996) (TV film)

je to nielen na zabavu ale aj na guinessa...od roku 1963 z jedneho vtedy absolutne moderneho vydobytku doby ..telefonnej budky, vyrobili alfu a omegu perfektneho scifi comu...sitcomu,este aj dnes ta budka vyvolava uzas uaaa, parada, tesime sa- ako na prve snezienky - vzdy na novu seriu, mno toto bol sice film, ale ako pilotka k seriálu dnes už n.tej série tiež dobrý, navnadil

Pán času (2005) (seriál)

Ajťáci (2006) (seriál)

čo dodať? áno, točte , točte,...je nás veľa a dielov tak málo... síce nová séria je definitívne pochovaná, tak aspoň z úcty za plný počet

Blbec k večeři (2010)

možno je dobre, že sme francúzsky originál nevideli, takto sme sa len v klude pobavili. načo filozofovat ? páčilo sa. fajn. ak nie, dá sa to vypnúť niekde.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

výnimočne bystro natočená vtipná scifi , bez nadupaného rozpočtu, ale zato s očarujúcimi kockatými hlavami na čele s Chrisom o Dowdom .. kontrast zaplivaného baru a apokalyptických vízií ..skvost.