• Krátkometrážní

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Neznášam sa za to, že sa z toho smejem. Je to hnusné, nepozerajte to.

Nymfomanka, část I. (2013)

(Asi) paradoxne sa mi tuto podarilo mať väčší súcit s postavou (Christian Slater), než pri Melanchólii.

Ella Henderson - Ghost (2014) (hudební videoklip)

Tak schopná pesnička a ešte schopnejšia Ella, ale takto spizdiť klip prestrihmi na ňu, vôbec sa to tam nehodí... džízs.

Mock the Week (2005) (pořad)

Unlikely lines from a romantic novel: "She danced as if no one was watching. But people were watching and she looked like a twat."

Hra (1997)

To, že si paranoidný, ešte neznamená, že po tebe nejdú. Výborný Fincher, vďačne si pripomínam, prečo ho mám najradšej.

State of Play (2003) (seriál)

Je snáď jasné, že film za týmto poriadne zaostáva a mrzí ma jedine to, že kvôli filmu som prišla o rozuzlenie.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Podľa môjho názoru by sa mal aj do názvu zakomponovať nejaký ten napovedajúci element, pre tých, ktorým asi nestačí fakt, že sa jedná o spracovanie bestselleru a tie tagy tuto. Džízs ľudia, je jasné o čom to bude, tak buď to nepozerajte alebo nerozumiem čo ste čakali. Film o mladých (nielen) pre mladých s takouto tématikou sa jednoducho nevyhne podobným klišé, ale ak to schváli John Green a herci odvedú dobrú prácu tak to naozaj ide. Ďakujem tumblr, za vyspoilerovanie 90% scén, okrem tej letiskovej. Ď!

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

"Suck my dick, Natalie." "Okay." Jednoducho to popísal jeden post, ktorý som v čase, keď som seriál ešte nepozerala, videla na tumblr. Zobrázkovaná scéna "Run nuns, RUN!" a pod ňou text "award winning tv show". Škoda, že som si to vtedy vyspoilerovala. Mimochodom je to ocenenie People's Choice, takže u ľudí to má evidentne úspech a ja asi rozumiem prečo. Skvelý humor a nestrojené scény, niekedy až príliš prepiate, čo ale mne osobne nevadí. Obľúbené postavy: John Bennett, Dayanara, Joe Caputo, Red.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Páči sa mi, že Sheldonovi sa tiež páči Mark Ruffalo ako Hulk, páčia sa mi Helbergove stvárnenia, mám rada Amy a Rádžeša (yes ako hnusne to vyzerá foneticky, nechám to tak), ale inak je to zase jeden z tých nekonečných sitcomov síce s originálnym námetom, ale mám pocit, že kým sa skončí tak porodím.

2:37 (2006)

Namiesto Vlny nám ako pubertiakom mohli pustiť toto.