• Krátkometrážní

Zuřivá salsa (2014)

Film mal v UK premiéru na Valentína a myslím, že sa na to perfektne hodil. Samé šťastie, že to mali v paráde Briti, lebo to nebolo presladené ani prevtipované, všetkého tak akurát. Nesklamalo a Nick, Olivia plus cameo boli top.

Prokletý ostrov (2010)

Rozmýšľala som, že to dvihnem ešte o jednu, ale nechám to tak. Jednak sa nejdem poondieť z réžie, ani z hlavnej úlohy. Na druhú stranu sa mi veľmi páčia filmy, pri ktorých začnem pochybovať o realite, a rozmýšľať, či prestať fetovať. Osobne som to pozerala kvôli Markovi Ruffalovi, ktorý nesklamal a zároveň ma veľmi príjemne prekvapila Michelle Williams. A to krásne prostredie, fakt, pripomenulo mi dovolenku v Chorvátsku.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hru aj príbeh mám v paži, pozrela som si to kvôli telu Jíííllenhéééleho. Som spokojná. *prepared for shots*

Odvlečen (2007)

Hudba bola miestami príšerná, Reese otravná, prostredie nesympatické (všetko predpokladám že zámerne), ale aj tak to má na viac ako 3. Jííííííííííííllenheeeeele mňam, tuším ten chlap ani nestarne.

Láska a jiné závislosti (2010)

Ja som úplne zabudla, že som to videla a kým som si na to nespomenula, mala som sa dobre..

Zmizení (2013)

Omg, ľudia, z niektorých bulšitov v komentároch je mi pomerne ftipnô... Naozaj to treba toľko obkecávať? Je to thriller, ako sa patrí, tým viac som prekvapená, že to nie je európske. Aj ten môj je bulšit, ale jeden hore dole...

Bez kalhot (2012)

Matt Bomer je top a všetci ostatní môžu ísť domov.

Stejná srdce (2014) (TV film)

All you do is take care of the dying. But who's fighting so the living can go on living? A Mark ukázal, ako bojovať a to nielen vtedy, bohužiaľ. Nemám viac čo dodať, obsadenie a výkony boli viac než dojímavé a váham, či rozoberať podstatu. Film ukázal, v akej chorej spoločnosti povzbudzovanej ešte viac nezmyselným systémom a princípmi to žijeme doteraz (!) a ja som kvôli tomu ešte viac nasratá.

Amazing Spider-Man (2012)

Tutok Spajdy so slečnou Emmou vyzerali ako mať s ratolesťou. Srsly? Emma zďaleka nevyzerá na svoj vek, nieto na 17.. a ešte k tomu sa mi nepáči. Ale tak zase čo ma po nej, viac ma zaujala Andrewova riť v obtiahnutom kostýme, keď sa váľal na chodníku. Fajnovka. Chválim občasné vydarené hlášky najmä SPOILER (?) poznámku o tom, ako ľudia nechápu zmysel masiek. Spider-Man s Toubím sa síce niesol v depresívnejšom duchu, ale stále ho mám o niečo radšej.

Arrow (2012) (seriál)

Výhodou tohto seriálu je, že ma zväčša môže len príjemne prekvapiť, nakoľko som sa teda musela zmieriť s niekoľkými malichernosťami. Napríklad gýčovitým scenárom, pri ktorom som mala občas chuť zablokovať si zvukovod, len aby som to nemusela počúvať. A ako vždy som si našla niečo, kvôli čomu vytrvávam v pozeraní. Aby sa nepovedalo, za mňa zatiaľ 4 so zákalom na očiach. Obľúbené postavy: Malcolm Merlyn, John Diggle, Felicity Smoak.