• Krátkometrážní

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Medailu pre Richarda za jeho dokonalé stvárnenie sfetovanosti zlatom. Dragonsickness? Vztýčený prostredník všetkým, ktorí stále pindajú a pusu na čelo Peterovi. Za všetko. FYI, myslela som si, že Thranduil v onej scéne odsekol Tauriel prameň vlasov, reku že ide ide skúsiť ryšavú. Nepristala by mu. Dženkuje tumblr.

Mafiánovi (2013)

Postava Dianny Agron a to, ako zmaľovala ten nechutný francúzsky ksicht bedmintonovou (?) raketou a fakt, že Bessonovi sa v poslednej dobe darí mi urobili radosť. A bonus za psíka. FUCK!

Taylor Swift - Blank Space (2014) (hudební videoklip)

A presne takto to vyzerá keď sa vám niekto vysmeje do ksichtu. Ukázala presne to, za čo bola považovaná médiami. Táto baba vôbec nemá v hlave nasraté. Good job!

Robin Thicke feat. T.I., Pharrell Williams: Blurred Lines (2013) (hudební videoklip) odpad!

Takto posrať dobrý beat... Odpad je jediné, čo si to zaslúži, pretože Swiftovka je viac nenávidená za tvorbu zo svojho súkromia než tento dickhead za pesničku o znásilňovaní.

NON-STOP (2014)

Neznášam, keď sa to po prečítaní viacerých komentárov musím opýtať, ale čo ste čakali ľudia? Ja napríklad presne toto, so všetkým aj so slovom na "k", ktoré zámerne nepoužijem, lebo vo vašich vyňadreniach je ho až príliš. Tým pádom ma to nesklamalo. Nuž a opäť musím zložiť poklonu pred Liamom a prajem mu, nech mu kondícia, vzhľadom na jeho vek (ktorý mu stále neverím), vydrží čo najdlhšie, aby toho dabléra nemusel použiť ešte dlho.

John Newman - Love Me Again (2013) (hudební videoklip)

Fajn odkaz na Vilka (Shakespeara), no a čo tento detský ksichtík dokáže s hlasom, úúú !

Strážci Galaxie (2014)

Už v momente keď si to Christopher Michael Pratt vo svojej bohovskej forme začal dávať na Redbone, som vedela, že to nemôže dopadnúť zle (a samozrejme aj kvôli x gifom z tumblah!!!). I nedopadlo. Páčil sa mi, okrem iného, vykosený Thranduil, z ktorého si vzala príklad aj Karen babe, oholila ryšavé pačesy a s holou lebkou nás strašila vyše pol roka.. a ktorú musím spomenúť, lebo som predsa nejaká Whovianka.

Lucy (2014)

Jeden z mála filmov, pri ktorom som nemala pocit, že nás trailerom chceli ojekabátiť. A prvý krát sa takmer úplne stotožňujem s Lachtanovým komentárom. Rozptyľoval ma jedine ten Francúz s jeho prekrásnymi očami, no a Scarlet yebačka, ako stále.