V zajetí démonů 2 (2016)

Ne tak skvělé jako první díl, ale stále to má tu atmosféru, ikdyž to bohužel dosti kopíruje jedničku. Co jiného se taky od dvojky dá čekat.

Anihilace (2018)

Čekal jsem kdeco, ale Annihilation mě velmi příjemně překvapilo. Mutace, permutace, deformace a transformace jsou brilantně provedeny a ve finále to vypadá trochu jako pokřivený Avatar. Vynikajícífilm.

Ant-Man a Wasp (2018)

Prostě jen další skvěle udělaná akčňárna od Marvelu. Nedá se od ní čekat nic víc, než to co nabídne. Superhrdiny.

V zajetí démonů (2013)

Vynikající horor u kterého se posera jako já bojí prakticky celou dobu. Atmosféra by se dala krájet a rozzuzlení taky stojí za to.

Symptom Pandorum (2009)

Úžasná sci-fi akčňárna, která ani chvíli nenudí a přinese pár velice krásných zvratů.

Hvozd (2015)

Tak u tohohle filmu se maskéři vyřádili. Občas člověk opravdu žasne, co se v hlavách těch lidí asi musí odehrávat! Děj je občas trochu nelogický, ale celkově má film pěkný spád a člověk se u něj nenudí.

Čarodějnice (2015)

Nejvíc mě na filmu dostaly skvělé dialogy, které úžasně zapadají do doby, ve které se film odehrává. Připočte-li se k tomu ještě náboženský fanatismus a strach z čarodějnic, tak máme opravdu vynikající film. Chtělo to trošku víc a film by byl naprosto dokonalý.

Babadook (2014)

MNo, tak tenhle film mě hodně zklamal. Čekal jsem od něj o moc víc, než dal. Babadook se ve filmu prakticky neobjevuje, otravný, hrát neumějící spratek irituje celý film a nesympatická hlavní hrdinka tomu jen dává korunu. Jedinné, co potěší, je úplný závěr, který člověk úplně nečeká. Proto si film za snahu zaslouží alespoň tu jednu hvězdičku.

Prokletý klaun (2014)

Nebýt masky klauna, tak tenhle film skončil v odpadu. Většinu filmu se jen čeká, jetli se něco stane, nemá to prostě atmosféru. A když už teda přijde finále, tak stojí tak za prd, že člověk lituje, že se na tento film vůbec díval. Je to velká škoda, protože film měl potenciál.

Časové pásmo bylo změněno