• Romantický

Případ: Ponorka (2020) (seriál)

Pozoruhodné severské drama mě zaujalo jinakostí. Ještě nikdy jsem neviděla kriminálku, kde neuvidím ani vraha ani oběť, přesto tuto sérii považuji za velmi zajímavou a poutavou podívanou, kdy se vám bude zdát, že i vzduch ve vašem obýváku ochladl.

Devadesátky (2022) (seriál)

Jen ten kdo tuto dobu zažil se vším všudy, pochopí proč jsem hodnotila plnou palbou. Vynikající.

Sorjonen (2016) (seriál)

Kari mě dostal, prostředí mě dostalo, hudba mě dostala ... díky

Ratchedová (2020) (seriál)

Dostala mě atmosféra, hra s barvami, návaznost rozpůlených obrazů a především obdivuhodné herecké výkony, to vše mě vtáhlo do děje a unášelo mě pryč z reality do jiného světa.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Pohádka moc hezká, krásná výprava, moc příjemný výkon Terezy Ramby, Vojty Kotka i bratrů Hádků, Sokol a Geislerová jsou tak profláknutí, že mi v pohádce působili rušivě, když vidím Geislerovou automaticky se mi vybaví erotické scény, u Sokola zase Partička. Za velký průšvih považuju, když o štědrém večeru, v pohádce, na kterou v českých domácnostech všichni čekají, mluví princezna, co se nedokáže trefit do dabingu a pak je bohužel k ničemu, že jako princezna opravdu i vypadá.

Román pro pokročilé (2019) odpad!

Když si chci postavit v městské zóně dům, musí mi to schválit městský architekt, člověk, který tomu rozumí, ... tak mě napadlo, nemohl by někdo schvalovat filmy, které se pustí mezi lidi? aby takový póvl nekoukatelný nikdo neviděl? ... ale to vlastně nejde, byla by to cenzura. Já bych film nejprve pustila minimálně deseti divákům a když se nikdo nepoblije, může to putovat ven, vsadila bych se, že u tohoto hnusodíla by se jich poblilo jedenáct. Vy všichni co jste se na této trapárně podíleli STYĎTE SE !

Vodník (2019) (seriál)

Zajímavý příběh, dobře zpracovaný, celkový dojem kazil jen nemastný neslaný výkon Kláry Melíškové.

Živé terče (2019) (seriál)

Je velká škoda, že zajímavé téma tvůrci nedokázali profesionálně zpracovat, výsledkem je, že místo kvalitní kriminálky divák vidí slátaninu s mizernými hereckými výkony. Klára Melíšková podala ubohý výkon, její stejná mimika, ať mluví o počasí nebo o vraždě, tón hlasu, kdy je schopná pouze zvýšit nepatrně hlas bez jakéhokoliv zabarvení, vypovídá o neschopnosti této herečky a následně o neschopnosti jinak dobrého režiséra. Za mě, totální ztráta času.

MOST! (2019) (seriál)

Dycky Most!

Jedna noc (2016) (seriál)

Děkuji náhodě, že jsem narazila na tento skvost, miluji inteligentní děj, napětí, atmosféru, prostě pastvu pro oči i duši, a tento seriál mi to dal, proto tvůrcům DĚKUJI.