• Romantický

Kat (2004)

Zoro mstitel hadra :) Jedinou hvězdičku uděluji za to, jak Thomas Jane vypadá :)

Andělé v Americe (2003) (seriál)

Tak jako některé knihy jsou těžké, tak i tato série není určena každému. Kdo si dokáže užít vodopády slov, prolínání fantazie s realitou a kdo snese sledovat tolik utrpení, je odměněn optimismem, který nakonec pocítí, a závěrečná slova: ,,Žehnám vám, chtějte žít!" jsou zbytečná.

Přátelství nade vše (2010)

Tato naivní komedie se mi líbila, bylo vcelku zábavné pozorovat, jak se vyšumělé přátelství prohloubilo, díky tomu, že si přátelé vyslechli, co neměli. V reálném životě by se to s největší pravděpodobností takhle nestalo, ale bylo by to moc hezké.

Requiem za sen (2000)

Každý ví, jak je závislost zhoubná, přesto jsou závislých tisíce a to se nezmění, Film považuji za vynikající hlavně pro svou jinakost, jakou formou je zpracován a je jen na divákovi, jak se k filmu postaví, zda ho bude brát jako pohled do životů závislých lidí anebo jen sleduje zoufalství hlavních postav, v každém případě jde o silný zážitek, bravurně zpracovaný, s mimořádnými hereckými výkony a znamenitou hudbou. PS. S výrokem uživatele Hrabka o uživateli zdenny naprosto souhlasím.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Kriminální seriály mám ráda, viděla jsem jich už hodně a tak mě málo co překvapí, přestože některé situace byli předvídatelné, děj mě udržel v napětí a bez toho, abych rozebírala co je nebo není reálné, jsem se bavila. Neopomenu zmínit hudbu, která seriál provází, protože je fantastická. Kevin Bacon nepatří k mým oblíbencům, ale Ryana Hardyho zahrál bravurně, stejná poklona patří Jamesi Purefoyovi a za povšimnutí rozhodně stojí pro mě neznámá herečka Valorie Curry. Těším se na další sérii.

Láska je láska (2012)

Pokud někdo k filmu přistupuje jako ke komedii bude zklamán, jde o zdařilý snímek, který na rozdíl od jiných, ukazuje realitu všedních dnů těch méně šťastných lidí ... závěrečná píseň vše vystihuje naprosto přesně: ,,Všechny předpisy a zákony a chvíli i pud sebezáchovy hážeme za hlavu, stejně se zázrak nikdy nekoná ... času je málo."

Restaurant (1998)

Film jsem chtěla vidět kvůli Adrienovi Brodymu, který byl za svůj výkon nominován na Independent Spirit Award. Dalo by se říct, že jde o pohledy do životů několika postav, do jejich partnerských vztahů a do jejich tužeb a všechny spojuje práce v populární hobokenské restauraci J.T.McClure’s. Adrien Brody hraje, tak, že mu věříte každé slovo a cítíte i jeho duši.

Sedm psychopatů (2012)

Dvě hvězdičky dávám jen díky výkonu Christophera Walkena a několika směšných scén. Celkově absurdní film, dialogy mi připadaly jako z venezuelské telenovely, žánrově ho nedokážu zařadit, že by komediální drama nebo spíš ztráta času? Už vím stačí na to jedno slovo SLÁTANINA. Podoba s Tarantinem? Možná, ale Tarantino je jen jeden.

Emmino štěstí (2006)

Láska má mnoho podob, může zahořet na různých místech, za různých situací a mezi rozdílnými lidmi .... jako v tomto příběhu.