• Romantický

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Přestože v poslední době bojuji s nedostatkem volného času, kdybych spát, neměla na tento komentář si čas udělám. Nemohu si totiž vzít na svědomí, že se na tento film bude někdo chtít podívat, že bude někdo tak zvědavý jako já a že si od této slátaniny bude něco slibovat, například příjemný zážitek. Nechápu vůbec, jak někdo mohl vynaložit námahu a prostředky k takovému ubohému počinu. Příběh je mix z různých romantických kravin např. Láska přes internet, Deník Bridget Jonesové atp. Tvůrci asi doufali, že obsazení populárními herci, filmu dopomůže k úspěchu, to se však nestalo, nejeden divák si po shlédnutí klade otázku, proč tak hluboko klesli, že do takového projektu šli. Scény s homosexuálním párem měly dát příběhu humornou notu, ani to nezafungovalo. Přemohla jsem se a dodívala se až do konce, bylo to naprosté utrpení.

Pustina (2016) (seriál)

Jsem maximálně spokojená, série je opravdovým zážitkem, nemůžu vytknout vůbec nic, všichni tvůrci předvedli bravurní práci a po právu si zaslouží obdiv.

Lepší teď než nikdy (2014)

Bohužel velmi slabý film, tuctové téma, v podstatě nic čemu jsem chtěla věnovat svůj čas, zajímalo by mě, po kolika minutách by divák film vypnul, kdyby v něm nehráli dva herečtí velikáni, typuju, že víc než patnáct minut by nevydržel. Věřím, že Douglas i Diane do toho šli s dobrým úmyslem a snažili se, ale nedopadlo to. Možná kdyby tady nebyla podobnost s Lepší pozdě nežli později, kde byl humor a spád a kde jsem to Diane i Nicholsnovi věřila.

Zakletý v čase (2009)

Verbal se svým komentářem naprosto trefil a to tentokrát ani nepoužil žádná sprostá slova. U mě tentokrát romantika nezapůsobila, dramat je ve filmu poskrovnu a sci-fi je asi to, jak několikrát ve filmu spadne na zem oblečení. Vysoké hodnocení, který tento film nezaslouženě má, je založeno pouze na oblíbenosti obou hlavních hereckých představitelů.

Revival (2013)

Pro mě velmi slabý film. Zajímalo by mě, zda podobnost s filmem Still Crazy - Pořád naplno, je čistě náhodná.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

Komediální pohádka? Slátanina je to, nezachrání to ani kvalitní herci. Nezasmála jsem se ani jednou, nevím, pro koho je pohádka určená, děti jí nebudou rozumět a dospělí se na demonstrace a zloděje dívají ve zprávách nemusí se na to dívat ještě v pohádce o vánočním svátku.Princezna s boxovacím pytlem, zvuky Windows, Rybodlak, Prasodlak, kníže Nikdáš, plno nadsmyslných a zbytečných bytostí no prostě královská krávovinou. Nedoporučuji ztrácet u tohoto počinu čas.

Domek z karet (2013) (seriál)

Intriky, intriky a intriky, v bravurním podání a kde jinde by jich mohla být taková záplava než v politice. Přemýšlela jsem co vede diváka k tomu, že fandí někomu, kdo je ve svém tažení za mocí schopen všeho, .... a to je možná ono, obdivujeme Franka Underwooda, protože dosáhne cíle, dokáže manipulovat všemi, nachází okamžitá řešení, nebojí se riskovat a jde si tvrdě za svým. Skládám poklonu za atmosféru, za herecké výkony a těším se na další sérii.

Ona (2013)

Přestože jsem udělila snímku známku nejvyšší, nemyslím si, že se film bude líbit všem. Podle mě vystihuje přesně, kam společnost a kybernetický vývoj spěje a je s podivem, jak velký fenomén je láska. Lidé po lásce touží tolik, že jsou schopni se zamilovat do umělé inteligence a umělá inteligence má samozřejmě mnohem větší šanci než lidé, je intuitivně naprogramovaná a čte jakkoliv malé niance v komunikaci. V podstatě jde o velmi smutný příběh, je smutné, když si lidé přestávají rozumět s lidmi, když pouhá komunikace nahradí doteky, vůni, pohledy ...

Jeden den navíc (2011)

Velmi příjemný snímek o lásce, která nejprve byla fantazií a i v dnešním uspěchaném světě se stala skutečností.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Nějak jsem nepochopila, proč něco takového někdo vytvořil a proč se toho někdo vůbec účastnil, asi moje IQ nedosahuje úrovně zainteresovaných.