V moci ďábla (2005)

Po dlouhý době snímek, co měl něco do sebe. Drama s lehce hororovými prvky, děj který ve vás vyvolává pochyby o tom, kde je hranice nemožného a samozřejmě jako vždy skvělá Jennifer Carpenter... Dostala sem víc, než sem čekala...

Létající Skot (2006)

Kupodivu, to pravé co tomu chybí je, světe div se, tempo.

Záchranáři (2006)

Mám asi opačný problém, než většina lidí tady. 90 minut z výcvikovýho tábora považuju za kvalitní podívanou, nebýt toho citovýho vydírání ve stylu - traumatizovaný učitel i žák... Konec filmu je pořád traumatizovaný, a jedna z posledních scén, které měla opravdu stát za to, Vám akorát připomene začátek Vertical limitu. Po mentorský stránce to ujde, po dramatický je to doslova řecká tragédie. Už sem jen čekala, kdy se na potápějící lodi objeví Whitney a začne Kevinovi pět I will always love you. Je to prostě nadějný kýč.

A-Team: Poslední mise (2010)

Po dlouhý době akční snímek, při kterým se se fakt bavila. Trocha hlášek, ale hlavně scény ostrý jak břitva. Že jsou ty scény "trochu" přehnaný? To je Bond a Indy taky. Malinko dopilovat děj, a bylo by to epes - počkej si - rádes.

Náhradníci (2009)

Velmi nepovedená mixáž Já, robot a Stepfordskejch paniček :D

Wolverine (2013)

Wilverine sběhl od X-Menů, skřížil se s Posledním samurajem a honil ho nabušenej a nasranej Iron man šmrncnutej Robocopem. Wolverine by nemě hrát sólo, pak je moc znát, že mu tam něco vrže. Marvel má u mě velké a přesto bezvýznamné mínus.

Iron Man 3 (2013)

Můj oblíbený namyšlený, sobecký, sarkastický marvelovský avanger. Tentokrát omaštěný pořádnou dávkou napínavých scén.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Nevím, jestli se poslední dobou točí blbější a blbější filmy, nebo se vytváří blbější a blbejší komiksy. Děj byl dost o ničem a specifikace jednotlivých postav přerostly v pubertální zvrácenosti. Mary-Louise mi bohužel od dob Smažených zelených rajčat dokazuje akorát to, že je dobrá na roli primitivní rajdy. Jak takovouhle adaptaci nevezme pod křídla Marvel, tak je to nedospělá fantasmagorická sračka! Možná i ty 2** sem přehnala.

Amadeus (1984)

Tenhle film mi sedl jak pět let prošlá konzerva sardinek, ale velkolepost se v něm nezapře.

Vyvolený (2000)

Nějak se u mě tenhle film minul účinkem. Shyamalan dokáže výborně brnkat na nervy, tady se mu to nějak nepovedlo, ale už aspoň vím, proč Bruce Willis nehrál v Titaniku...