Kameny bolesti (2016)

Slečna Cottilard vypadala jako vždy fantasticky, ale bohužel začínám mít čím dál větší dojem, že mnoha francouzským filmům, kde se vyskytuje, vládne především N U D A

Californication - Hloupí, ale šťastní (2009) (epizoda)

...Tyhlencty "příjezdy" anonymních postav jsou pro každej seriál neuvěřitelně laciný. Mike nemá s hankem společného ani zbla, herec je nesympatickej a děj plytkej. Postupem času si uvědomuji, že některé díly tohoto seriálu jsou téměř odpadové.Hvězdy dávám jen kvůli slabosti pro Evu Amurri.

Božena - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Nudné. Nezajímavé. Absolutně žádným způsobem strhující, napínavé nebo dramatické. Tolik propírané sexuální scény? Nepadlo ani obnažené ňadro. Ale nejhorší, nejjalovější a nejvíc podprůměrná je, co..? H U D B A. Ta je fakt o ničem a hraje tam skoro neustále. I do dialogů.

Přátelé - Série 9 (2002) (série)

nejhorší díly - Na Barbadosu a Žraloci. Z Monicy se zde stává velmi trapný charakter, který mi zprotivil herečku Courtney Cox. Zcela vykonstruovaná a nelogická zápletka u dílu Žraloci.

Přátelé - Série 10 (2003) (série)

Oproti jiným sériím pozorovatelná degradace na mnohem častější trapnost a vykonstruované zápletky. Moc, moc se tu už vaří z vody, což mi u přátel vadilo vždycky, ale v desáté sérii je to extrém. Přátelé třeba reálně řeší, že Chandler zahýbá Monice i když je to oproti veškerým zákonům logiky, zkrátka to řeší "jen aby se něco dělo." Svatba phoebe a Antmana, (pardon Paula Rudda) je velmi jalová a kýčovitá, bez čehokoliv navíc. V díle "Jak se Ross přeřekl" bylo třeba mnoho vedlejších dějových linií, v díle "Jak se Phoebe vdávala" ovšem pusto prázdno. Citelný pokles kvality pozoruji zejména u dílů, které režíroval David Schwimmer (Ross.)

Daria (1997) (seriál)

Daria. Kultovní seriál se kterým jsem kdysi začal na legendární tv stanici supermax, a s menšími či většími prostoji ho sleduji dodnes. Velká negativa - Skutečně fajn je jen první řada, druhá a třetí začnou být trochu nezáživné a člověk trpí hlavně neustálými obměnami hlasů všech postav. Velká pozitiva - Seriál je aspoň v první sérii dokonale cynickej, pak se bohužel začnou objevovat díly, které nemají s myšlenkami seriálu nic společného - (zpívaný díl a díl se Svátky byl imho odporný.) Pozitiva - skvělá 90's hudba v každém dílu. Pozitiva - postava darii. A postava Jane. Naopak otec Darii je dle mého nejzoufalejší postava v dějinách seriálu. Zatímco třeba homer simpson je aspoň zpočátku seriálu "hodnej trouba" co se snaží jen udělat vše pro svou rodinu, otec darii jen kňučí, je labilní a má srdeční záchvaty. Pokud je v Darie každá postava archetyp a má své klady a zápory, zajímalo by mě jaké klady má mít Jake - Dariin otec. Takže takové zamyšlení v mé krásné minirecenzi a jinak je mi všechno šumák jako týdle brejlatý holce se kterou bych se v reálným životě asi nekamarádil.

Karolína (2021) (TV film)

Karoliny nezdolný optimismus mě dostal, hvězdičku ubírám akorát za nejmenování konkrétních léků při jejím mladistvém abúzu. Třeštíková si nehraje na žádné velké umění, jedná se o ryzí časosběr a je to fajn. Víc takovýchto pozitivně laděných časosběrů!

Simpsonovi - Homerland (2013) (epizoda) odpad!

To nejsou simpsni, ale politická agitka odsuzující muslimy a terorismus. humus.

Daria (2020)

Hvězdičku dávám za často odhalenou hlavní protagonistku, který to nejen sluší, ale hraje i docela přijatelně, za všechno ostatní musim ubrat, včetně děje nedávající smysl a hlavně Jaromíra Noska, jehož bytostně nesnáším a zkazil mi celý film, který jsem kvůli jeho osobě ani nedokoukal.