Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

2 hvězdy dávám za slušnou hudbu, jinak snímek nestojí za řeč. Co mě pobouřilo, že je zde dokonce "politizováno" umění jako prostředek k vyjádření nelibosti nad útlakem Bílého muže. Ani jsem netušil, že Candyman je nejspíš film pro afroameričany. Taky lze zde nalézt jeden z nejzbytečnějších castingů v historii v podobě "teplého" Nathanna Stewarta Jaretta., známého především ze seriálu misfits. Objevil se na plátně asi na 5 minut. Zbytečný snímek.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Pro divoké rebely je to trochu moc konzervativní a zaprděné. Nikde není řečeno v jaké se má odehrávat film době, ale film na mne odjakživa působil, že je určen hlavně homosexuálním jinochům, takže mimo mou cílovou skupinu. Jako samozvaný básník říkám že prostředí básníků je mnohem divočejší..!

Můj přítel Monk - Pan Monk a Sharona (2009) (epizoda)

Jeden z těch lepších dílů. Proč vlastně představitelka Sharony odešla? (Závěr nedává smysl, protože v dalších dílech Sharonu opět neuvidíme.)

Můj přítel Monk - Pan Monk řeší stý případ (2008) (epizoda) odpad!

Hrůza, jeden z mála dílů, co jsem nebyl schopen dodívat. "Seriál v seriálu" navíc nefunguje nikdy, hned jsem si vzpomněl na jeden z nejslabších dílů Dr. House.

Insomnie (2002)

Jediný opravdu kvalitní Nolanův film. Můžu vidět stokrát a nikdy se mi neomrzí. Vynikající Pacino, a všichni víme kdo je jeho protihráč. Hillary v roli, která ji přesně sedí. Je mi uplně jedno, že se jedná o remake, jedná se o opravdu vynikající snímek, který je naprosto odproštěn od klasické Nolanovštiny, která mi jinak extrémně vadí. Ne však tu.

Na střeše (2019)

Jak mi bylo jasné již z trailerů a prvotních reakcí - jedná se pouze jen o českou adaptaci filmu jménem Gran Torino. Nic víc, nic míň.