Simpsonovi - Líza dobývá svět (2015) (epizoda) odpad!

Humus, co se může líbit jen dementům. A navíc opět další postava, kterou již v žádném dalším díle neuvidíme. Nechápu proč toto v prvé řadě začali simpsonovi vůbec dělat. Mají kopec sympatických postav a v novějších řadách se rozhodli cpát další, které jsou ale s železnou pravidelností v jednom, jediném dílu.

Drive My Car (2021)

Unikátní zážitek s mnoha hlubokými myšlenkami a možností nahlédnout do života v Hirošimě.

Tajemství polévky rámen (2008)

Britanny mám moc rád. V jejich očích je stále vidět ono nepopsatelné zoufalství co ji nejspíš dovedlo i k fatálnímu předávkování. Příjemný film o japonské pochoutce!

Smrtonosná past 3 (1995)

Tenhle skvělej akční nářez se vším všudy potká zhruba v čtyřicátýpátý minutě nepochopitelnej zlom, kdy začne hrát uplně debilní pochodová hudba, děj se zaměří na Jeremy Ironse a jeho skvadru tuze drsných zabijáků a ba co víc, začne útočit poměrně dost otravná rasová agitka, kdy se z poloviny postav na plátně stanou afroameričani. Samozřejmě, že je v ohrožení newyorská škola a v ní není jiné žactvo než to černé, atd. Vrcholem je pak digitální voda a bruce, který najednou (ačkoliv hned ze začátku dostal solidní bídu) přežívá všechno. Hrozná škoda, že film nezůstal stejný jako v prvních pár minutách. I Hate Niggers.

Spider-Man: Daleko od domova (2019) odpad!

Stručný výčet věcí, co je na tomto filmu (a i rebootu od 2017 špatně) 1. Představitelé jsou děti. Takže film si užijí zase jenom děti. (Což o starých spidermanech neplatilo.) 2. Mary Jane je stále černá, na což jsem zapomněl, a bylo mi to nemilým způsobem připomenuto. 3. Triky jsou na ubohé úrovni, salta a dopady Petera Par - pardon Spider-mana nepůsobí ani trochu realisticky, nebože si s nimi někdo dal práci.  4. "Broučí."

Simpsonovi - Dravec a fešák (2011) (epizoda) odpad!

....Proč mě má zajímat příběh o nějakým novým blbečkovi, kterej se už stejně nikdy v žádném díle neobjeví?

Bingo (1994) (pořad)

A U T Í Č K A

Dobrý synek (1993)

Hudba je úplně debilní, nehodící se. Epický orchestr do tohoto ani náhodou nepatří. Mohlo to být hororovější. Rok vzniku a účast culkina není omluva.