Darkman II: Durantův návrat (1995) odpad!

Absolutně potopený nápad velice povedené jedničky. Arnold Vosloo se na svou roli vubec nehodí. Objevuje se zde daleko více akce než v jedničce, která je spiše k uzoufání. To už raději toho zmršeného Spidermana.

Fong Shi Yu II: Wan fu mo di (1993)

První třetina se bez problému vyrovná skvělé první časti. Bohužel veškeré mé naděje byly zmařeny únosem matky. Přílišné zdůrazňování utrpení hlavního hrdiny je neskutečně nudné a závěrečná bitka je pouze efektivní. Škoda takové promarněné příležitosti.

Fang Shi Yu (1993)

Výborná akce, svérázný humor, jednoduchý děj. Bohužel po 2/3 filmu začne vše upadat do takové ideologické šedi, jak už to u těchto filmů tohoto data býva. Naštěstí není výsledek tak otřesný jako u Fong Shi Yu II: Wan fu mo di .

Černá maska (1996) odpad!

Otřesná podívaná, která mne srazila doslova na kolena. Přiblblý scénař, který byl asi jeste z 60 let. Humor, který se mi na Jet-Liho filmech tolik líbí, se tady téměř nevyskytuje a bojove scény jsou, kromě zápasu s elektrickým proudem, velice slabé.

Evil Cult - Tajemství Kung-Fu (1993)

Dost se podivuji negativnímu hodnocení u toho filmu. Děj je samozřejmě plytký, ale v rámci žánru se jedná téměř o vrchol tvorby. Velice mě potěšili vtipné vložky, které opravdu zpříjemnily již tak dost koukatelnou a poutavou akci, která se sype na diváka zleva, zprava. Abych zůstal trochu objektivní, tak musím přiznat, že mě v dětství ovlivnil skvělý seriál Opičí král.

Krysař Willard (2003)

Krysař Willard mě bohužel neskutečně zklamal a troufám si říct, že jsem nebyl sám. Navnazen prvni třetinou filmu jsem očekával grandiozní závěr, kterého jsem se bohužel nedočkal. Tomuto se říká dokonale zmařená příležitost.

Hyōryū-gai (2000) odpad!

Buď jsem něco nepochopil nebo je to opravdu nehorázná pitomost. Autor chtěl natočit něco zatraceně cool, ale bohužel se nechal "trochu" unést. Hlavní hrdinové jsou dokonale nesympatičtí, jejich výkony jsou mizerné a samotné postavy jsou pouhými loutkami. A sakra co měli znamenat ty kuřata.

Darkman (1990)

Skvěla hudba, na dobu vzniku uchazejicí efekty a výborný Liam Neeson. Škoda, že teď se Raimi zmůže tak akorát na Spidermana.

Vetřelec vs. Predátor (2004) odpad!

Film nemá žádný scénář. Herci jsou příšerní a jejich role nevěrohodné, což je jenom odrazem příšerného scénáře, který je úplně sterilní. Na to, že je film tak krátký, tak vás dokáže několikrát nehorázně nasr*t (zejména obdivovatele původních serií). Opravdu je k pláčí se dívat, jak predátor (! LOVEC !) chytne hbitého vetřelce za nohy a vymetá s ním podlahu. Ale co by člověk čekal od režiséra příšerného Horizontu událostí, nudného Resident Evilu a obstojného Mortal Kombatu.

Žába k zulíbání (2002)

"Dobrý" nápad nemohl zachránit tuto "komedii" ze spáru "vyborného" Roba Schneidera, který je si "zaslouží" náš respekt. Čekal jsem, že ze scénáře něco vymáčknou a nic. Jediný, kdo mě kupodivu pobavil (ačkoliv ho nemám v oblibě) byl Adam Sandler, ktery měl pár dobrých vtipů.