Česká soda (1998)

Kultovní podívaná, u které si rozhodně neřeknete: 'Bože jak se tomuto může někdo smát.'.Tomuto se říká čirý humor.

Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Že jsem se u jedno dílu dobře bavil neznamená, že tato podprůměrná zábava s fekálním homorem je hodna lepšího hodnocení než odpad. Pokud někdo porovnává Českou sodu s Tele Tele a řekne, že je to oboje kvalitní podívaná, tak zapomíná na vkus sobě vlastní, s kterým Česká soda přistupuje ke každému dílu.

Shrek 2 (2004)

Klipovitá, klišovitá podívaná, která by si zasloužila sice minimalně tři hvězdičky (hlavně za koucoura), ale to by nesměl existovat Shrek 1.

Úkryt (2002)

Docela povedený triler, který ničím příliš nezaujme, ale také neurazí. Jako dělané na sobotní večer strávený u televize. Zápletka zprvu působí vcelku zajímavě, ale postupně je z ní cítit jistá překombinovanost.

Kontakt (1997)

Dost se divím, že má tento film takový počet hvězd. Dle mě se jedná o dost podrpůměrné dílo, které se podobá brakovým sci-fi povídkám. Konec mi připadal dost nesmyslný a celé to bylo takové neslané nemastné. Osobně raději mám Solaris, který mi přijde takový komornější,uhlazenější, ale to je trochu jiná káva.

Evoluce (2001)

Dost špatná komedie, kterou drží nad vodou pouze vykradený nápad s uryhlenou evolucí. O vtipech se nedá mluvit - křeč střídá křeč. A proboha co tam dělala postava, kterou hrál Seann William Scott - pokud měla být vtipná, tak jsem něco přehlédl, ale spíš to byla role pro kámoše. Čekal jsem, že alespoň něco vytěží z tohoto vcelku originálního nápadu. Bohužel se to všechno zvrhlo v reklamu na šampón.

Slídilové (1992)

Vé své době to byla jistě "bomba". Ale dnes už některé scény působí křečovitě a zápletka je pěkně provařená a nezajímavá. Přesto s jedná o ucházející podívanou.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Film, z kterého atmosféra přímo prýští. Skvělý Clooney s nezapomenutelnou síťkou na vlasy. O scénaří se ani zmiňovat nebudu, protože bych zaplňoval stránku zbytečnými superlativy.

Láska je láska (1998)

Film, od kterého zřejmě nic nebudete čekat a on vás příjemně překvapí. Bál jsem se, že se režisér/ scénárista neudrží na uzdě a bude se snažit šokovat. Nestalo se tak a za to mu děkuju. Jasných *****.

Kapitán Ron (1992)

Komedie, která nezklame, ale ani ničím příliš nepřekvapí. Skvělý Kult Russell.