Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Naprosto nepřekonatelný Suchařípa ve filmu, který bude mít co říct i za 50 let. A jinak.... "A já se tak těšil, že bude pršet.":)

Znamení (2002)

Všem se předem omlouvám za můj subjektivní názor, ale tento film je sice opravdu skvěle natočen, s dobrými hereckými výkony, ale ten scenař. Ten detajl, že vše má příčinu mi přišel strašně absurdní a vynucenej. Další hřebířek do rakve bylo zjevení... Tento snímek pro mě byl zklamáním roku.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

K Sandlerovi jsem si velice rychle vypěstoval solidní averzi a to již po shlednutí čtyř jeho skvostů. Toto je jedna z typických ukázek. Humor, který je určen pro věkovou skupinu, která je mi opravdu záhadou. Děj, který snad nemohl být provařenější a Sandlerovi grimasy, kterými se "proslavil" po celém světě. Pokud si svého času vážíte, tak se na tuto "komedii" vykašlete.

Vodonoš (1998) odpad!

Když čte člověk Sandlerovo jméno v obsazení, může si být jist, že to nebude to pravé ořechové. Jediné co je zde ještě trapnější než Sandlerovi vtipy je scénář.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Typický Sandler. Když to člověk nebere jako komedii, tak by se na to dalo koukat, ale o cem ten film potom je? Za zmínku stojí jen hlášky metalistů a spolubidlícího, kterým jsem se občas pousmál. Jinak je to opravdu o ničem a totální ztráta času.

Peklo (2003)

Tento film ve mně vzbudil rozpaky. Jednak je to celekm solidni drama z vězeňského prostředí (ne akční film to opravdu není). Na druhé straně některé dialogy jsou až k popukání. Z úst Mafiánského bose slyšet slova typu: "Nesmíme ztratit lidskost a snížit se na úroveň bachařu."; nebo: "Svou smrtí jenom zvítězil.". Bylo to prostě absurdní a více méně to zpackalo celý závěr. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o vcelku zdařilý snímek, který stojí za zkouknutí

Univerzální voják: Zpět v akci (1999) odpad!

Odpudïvé dílo, které má úplně děravý scénář. Představte si armádu, ktera střílí raketomety, děly, poloautomaty, automaty, gránatý a na druhé straně pět robotů, kteří jsou zkrátka nesmrtelní. Roboti si napochodujou až k vojakům, zbraní si nevšímají, a vojsko solidně zdecimují. Pak přijde na scénu Van Damme a nakope jejich robotický zadky. Obvykle mu stačí 2-3 vystřely zbraní do hlavy nebohého robota. A záverečná bitka? Ubohost.

Klokan Jack (2003)

Komedie? Spíš horor. Kdo se může smát rapujícímu klokanovi v teplákovce. Děj je opravdu o ničem. Když na tento film vzpomenu, tak nevím proč, ale přirovnal bych ho k Vítejte v džungli. Zřejmě to bude téměř stoprocentní absencí děje.

Vítejte v džungli (2003)

Typycká ukázka filmu o kterém za týden nebudete vědět, že jste ho kdy viděli. Málo přestřelek, málo akčních scén a když už se nějaká najde, tak je to zkrátka nudná a tupá bitka. O humoru pomlčím a trapnost drsňáckých hlášek je téměř na hranici únosnosti.

13 duchů (2001)

Souhlasím, že jediné co stojí za zmínku je úvod. Pak to jde dolů vodou. Klišé se vrství na klišé, dojde k jednomu "překvapivému" zvratu a nakonec nezbytné ponaučení o tom, že rodinné pouto je to nejdůležitější. Efekty jsou sice skvělé, ale děj je natolik otřesný, že se z něj divák ani nestačí vzpamatovat. Typický příklad filmu, který je točen pro to, aby byl natočen.