Černá labuť (2010)

Natalie Portman nemám rada, ale toto bol jeden z jej najlepších hereckých výkonov. Tlieskam.

Elle: Příběh moderní Popelky (2010)

Tak naozaj neviem, čo malo toto s popoluškou spoločné. Veková kategória cca 9 - 15, dodávam, že som sa naozaj nudila, keď som si bola nútená toto pustiť. Sterling Knight vyzerá na 13 rokov , tak som riadne vyvaľovala oči, keď som zistila,že je starší odo mňa. Taká viac-menej ( skôr menej ) priemerná rozprávka pre deti a dorast.

Králova řeč (2010)

Geniálny Colin Firth a geniálny Geoffrey Rush!!! Tento film je plný britského humoru, ktorý ja osobne zbožňujem. Výroky sú neotrepané, originálne a vtipné. Tom Hooper opäť raz nesklamal, tu sa dokázalo, že keď sa stretne zopár výborných hercov, vznikne majstrovské dielo. Zaslúžené nominácie na Oscara, som zvedavá, koľko ich tento snímok získa.

Tupíři (2010)

Náhodou a prekvapivo to vôbec nebolo také zlé, pomerne dosť som sa nasmiala. Ale naozaj musíte vidieť Twilight, Upírske denníky a True blood plus ešte zopár iných filmov, aby ste to pochopili.

Sexy 40 (2009)

Jastin Bartha - jediná osoba, kvôli ktorej som to dopozerala.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Nuž, nebolo to také dobré ako samotný seriál, ale za to Bender nesklamal, trošku predvídateľné, ale ani to mi až tak nevadilo. Taká priemerná Futurama.

Snílci (2003)

Bez toho sexu a bez Simonky, s ktorou som to pozerala by to bol odpad.

Futurama (1999) (seriál)

Dámy a páni, tak toto je , prosím, maximálna špička humoru skombinovaná s inteligenciou a doplnená skvelými nápadmi. Kto to nevie pochopiť - kiss my shiny metal ass.

Iron Man 2 (2010)

Tak tomu hovorím peckové efekty!!! Maximálny počet bodov, inak nemôžem dať. Malo to humor, úžasných hercov, skvelú réžiu a naozaj špičkové efekty skombinované s tou najlepšou hudbou. Proste krása.

Upírův pomocník (2009)

Nie som objektívna, milujem upírov a keď film o nich nepokazia, tak som spokojná a tento sa mi navyše aj páčil.