Detectorists (2014) (seriál)

První série vynikající. A závěr posledního dílu by byl ideálním ukončením celého seriálu. Bohužel se tvůrci rozhodli pokračovat, a jak bývá v těchto případech obvyklé, výsledkem je slabý odvar, který nestojí za moc..

Rok vlka (2007)

Děsně kýčovité a plné klišé.

Odnikud někam (2010)

Nesmírně příjemný zážitek. Film, kterým jsem se pozdě v noci nechal unášet..

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Děsná nuda navíc okořeněná tím typem humoru, který mi vůbec nesedí. Nejsem příznivec Terryho Pratchetta, takže z filmu mám asi stejný pocit, jako z té jedné knihy, co jsem od něj přečetl.

Barry Lyndon (1975)

Vizuálně opravdu nádherné, postavy nejsou ploché a navíc výborně zahrané. Neseděly mi ale některé sentimentální scény za hranicí kýče..

Rychlý a mrtvý (1987) (TV film)

Mezi westerny, které jsem viděl, určitě nadprůměr.

Wind River (2017) odpad!

Hrdinové i film jsou velmi sterilní. Všichni jsou si vědomi své povinnosti a hrozně tvrdí. City jsou povoleny jen k mrtvým. Mentální svět tvůrců tohoto snímku musí být příšerné místo.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Film sice neurazí, nepodléhá přílišnému sentimentu a obsahuje i pár vtipných scén, ale celkově se hodně vleče..

Mlha v srpnu (2016)

Nesmírně smutný snímek, velmi citlivě natočený. Byl bych rád, kdyby to byla jen fikce, ale není..

Pes Baskervillský (1959)

Hammer opět nezklamal - atmosféru má film skvělou! A velmi mě pobavila ta placatka, ze které dává Watson napít lordu Baskervillovi - má objem aspoň půl litru, tomu říkám apetit..