Dej si pozor! (2016)

Uf! Nejdřív to vypadalo jako komedie, ale postupně mě z děje začalo mrazit. A proměnilo se to v ten druh filmu, na jaký se dívám vážně nerad - takže pro mě spíš nepříjemný zážitek, ale bez těchto osobních pocitů se objektivně jedná o slušný film.

Cellular (2004)

Velmi slabé, za něco stojí až úplný závěr filmu. Po většinu děje jednají postavy naprosto nesmyslně a idiotsky. Navíc je v tomto snímku značné množství děsných herců (z nichž vyniká obzvláště Jason Statham, který zde dokazuje, že nezvládá ani záporné role a má naprostý nedostatek talentu).

Blade Runner 2049 (2017)

Zatímco Scottův Blade Runner pokládá podstatné otázky (na které dokonce odpovídá rozdílně, než Dick v knižní předloze), tady jsme dostali směs banalit, klišé a kýčovitých představ, tvářící se jako náramná filosofie. K tomu navíc až křečovitá snaha narvat tam co nejvíc postav či scén odkazující na původní film, aby si fanoušek přišel na své - za sebe můžu říct, že nepřišel..

Jauja (2014)

Film Mrtví mě zaujal víc, ale pořád se jedná hodně dobrý zážitek. Jen konec mi trochu nesedl.

Elysium (2013)

Nudné a na mě přehnaně násilné.

Max Manus (2008)

Zajímavý úsek historie, který je ovšem v tomto snímku zpracovaný prakticky bez nápadu (i když pořád mnohem lépe, než když téma odboje zpracovávají současní čeští filmaři).

Kosti a skalp (2015)

První hodinu a půl se v podstatě jenom mluví - a řeči, které postavy vedou, jsou nesmírně trapné. A takové je i celkové vyznění filmu.

Lék na život (2016)

Možná překombinované, trochu kýčovité, ale dívalo se na to dobře.

International (2009)

Místy patetické, často nelogické, hodně stereotypů, dobrá přestřelka v galerii