Crisis in Six Scenes (2016) (seriál)

Předseda Mao říká: "Všechny filmy od Woodyho Allena jsou dobré! Ale některé jsou lepší.."

Ztřeštění poldové (1990)

Ve třinácti bych si to asi užil víc (obzvláště akční scény, které mě teď už nudily), ale i tak jsem se dobře pobavil - to, že film prakticky nemá žádný příběh totiž bohatě vynahradí bezelstně naivní hongkongský humor..

Egon Schiele (2016)

Takový pěkný, milý film - nenadchne, neurazí, a rozdíl od Schieleho rozhodně nijak neprovokuje. A to je možná zásadní problém snímků, které o kontroverzních osobnostech pojednávají uklidňujícím, zaběhlým a nenápaditým způsobem. Ale dívalo se na to dobře, příjemně to ubíhalo a mě osobně ani nenudilo.. Po výtvarné stránce nadprůměr (což je samozřejmě u filmu o malíři dost důležité), s hudbou už to bylo trochu horší, posouvala některé scény příliš blízko kýči, ale celkový dojem byl dobrý..

Labyrint mysli (2013)

Hned ze začátku bylo jasné, že se jedná laciné céčko - mizerné herecké výkony, dialogy jak z počítačové hry - ale říkal jsem si, že to třeba bude aspoň originální a zábavné.. Nebylo, vypnul jsem to půlhodině plné klišé a nudy.

Zmizelá (2014)

No nevím, nadšení většiny mě v tomto případě míjí. Průměrný thriller, který má v divákovy vyvolat rozhořčení/znechucení. Snad jen scény s právníkem a v úkrytu s obdivovatelem ze střední školy byly zábavné - v té chvíli jsem měl pocit, že film přehoupne do komedie (a snad to byl i režisérův záměr), což by bylo možná dobře..

Podivuhodné přírodní úkazy (2012) (seriál) odpad!

V úvodních titulcích bylo naznačeno, že se jedná o produkci BBC, ale provedení připomíná spíš ty nejtupější americké "dokumenty" - minimum informací roztažené na co nejdelší čas. Prostě takové hodně slabší Věřte/nevěřte.

Ex Machina (2014)

Ano, prostředí a dům a byly nádherné, příběh měl zajímavé téma - ale výsledek byl povrchní, bez hloubky, bez myšlenky.. Jsou filmy, které motiv zpracovaly mnohem lépe.

Rodinné štěstí (2016)

Film, od kterého jsem čekal něco úplně jiného, který se vyvíjel úplně jinak, než jsem předpokládal (a právě tak nečekaně skončil) a který ve mě vyvolal velmi pozitivní pocit..