Osm hrozných (2015)

Vlekoucí se čas nevadí.Myslím,že jde o T. nejsoučasnější a nejvážnější /dá-li se toho slova ve spojitosti s tímto jedinečným eklektikem použít/ film.

Modré stíny (2016) (seriál)

Vše v mlze jako retro Bonnie and Clyde,nikomu není rozumět.Záměr,aby to bylo künstlich? Povinné penzum politické příměsi. Kurz u.gut: Nezdařená napodobenina severské krimi se záblesky hereckých rozinek.Vše se tváří jako společenskokritický triller,ale ve výsledku rutinní plagiát.

Rudý kapitán (2016)

Ideologicky stejné jako Kapitán Dabač,pouze s opačným znaménkem.Kaiser se do věci položil,že mu i máslo z hlavy spadlo.Je to výborný herec,ale přece nemůže donekonečna být ve stavu pokání. Pro větší uvěřitelnost příběhu tam mohli scénáristé/tradičně špatní/vložit pokus o státní převrat.

Obvyklí podezřelí (1995)

Když jsem tento film hodnotil úoprvé,spletl jsem si ho s jiným filmem.Nyní,vlastně poprvé jsem jej viděl a nechápu,jak mi takový majstrštyk mohl uniknout.

Láska na kari (2014)

Ježíši,něco tak vylhaného,kýčovitého a agitujícího aby jeden pohledal. Cukrová vata posypaná karim.

Fotr je lotr (2000)

Tady byl největším lotrem režisér.

Válečná generace (2013) (seriál)

Zase se mi potvrdilo,že válečný film dovedou nejlépe Němci,Rusové/když se zadaří/ a Poláci. Holywood můžesáhnout na Indočínu ,Pacifik,ale Evropu by měl nechat ležet.