Strážci Galaxie (2014)

Luxusní film, mající akci, dobrodrůžo, pořádný positivní cliché ze star wars a i slušnou dávku humoru; úvodních pár minut bylo prázdných ( flashback), ovšem zbytek filmu dokonalej; v pohodě hrdina Peter Quill (hledaný zlodějíček), skvělá dvojka - experimentální mýval s vysokou inteligencí a hlavně moje nová oblíbená animovaná postava Groot!! :D, a taky zelená ženská a tupý svalovec, nechybí ani pořádní zloduch Roran, připomínající sithskýho lorda; řada gagů a akčníh scén, film nemá vadu

Moje krásná čarodějka (2005)

Miluju Nicole Kidman, a tenhle film je milý; jeden z mých oblíbených romantických filmů; Will Ferrell hraje ambiciózního debila a umí to :D; hlavně to,že jde o pravou čarodějku,co hraje čarodějku, skvělý prostě... i když chápu i negativní komentáře, jen prostě někdy hraje hlavní role enormní váhu, jinak bych tomu filmu taky dal jen 1 hvězdu

Božský Evan (2007)

hvězdička pouze díky Freemanovi, tenhle pseudo-neo- Noeův příběh z bible je nesmysl; božský bruce je ale super; ono hodně taky záleží na hercech no, Jima Carrey stokrát lepší než Steve Carell

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Opravdu neznám otravnější seriál, ty dvě ženský nezavřou hubu a maj jen KECY a KECY a blá blá; jedině ta babka ještě ujde, páč je aspoň sakrastická

Duch (1990)

krásný romantický film; líbí se mi myšlenka filmu o duchovi, který promlouvá skrze jednu osobu. Demi Moore kráska, zbytek postav ujdou, Whoopi Goldberg je samozřejmě taková charismatická dobračka jako vždy

Království nebeské (2005)

Jelikož jsem milovník dějepisu, obzvláště období středověku,tak průběh některých scén je dostatečně uspokojivý pro hodnocení pět hvězdiček, hlavně obléhání Jeruzaléma. I když historicky se vše událo jinak, tak ty postavy jsou založeny na reálných postavách, jenž měly stejná jména, jako Balian z Ibelinu, Godfrey, Renaud de Chatillon, Guy de Lusignan, král Baldwin či legendární Saladin; je z toho pěkný příběh Baliana- Orlanda Blooma, který zdědí po svém otci baronu Godfreyovi statky ve svaté zemi a později bude bránit poloprázdný Jeruzalém před muslimy a donutí Saladina vyjednávat a předá mu město výměnou za bezpečný odjezd civilistů zpátky tam, odkud přišli. Jeremyho Ironse vždy rád vidím ve filmech, kde se bojuje s meči, i když tam zrovna on nebojuje. Taky nádherná postava- Sibyla - Eva Green, sestra krále Baldwina, jež se zamiluje do Baliana a oni na konci skončí ve Francii spolu, romantický happy end, jako útěcha před historickým faktem,že křižáci prostě neubránili svatou zem a ani nemohli, i když tam na vteřinu před úplnym koncem se Baliana zeptá na cestu bájný rytíř Richard Lví srdce, jenž vede třetí křížovou výravu,která stejně bude rovněž zbytečná... poučení asi tkví v tom, že království nebeské spočívá v naší mysli,ne v územích,penězích a dobýváních

Po přečtení spalte (2008)

tenhle film od Cohenů mi narozdíl od Farga sedl, ty zvraty mě pobavily ( hlavně rozčílený Malkovich; Clooney, z paranoidního reflexu střílící do Pitta ve skříni :D, a hlavně pointa filmu, že vše je sledováno velkým bratrem, nebo aspoň tajnými agenty CIA, kteří jsou schopni vše vyčistit a vymazat člověka z povrchu zemského beze stopy)

Fargo (1996)

přeceněný film!!! sice jsem se párkrát zasmál,ale celou dobu se tam mluví jaksi trošku buranskym, vesnickym jazykem, nejmíň stokrát zazní parazitický slovo "tak jo"; nudné díry ve filmu kazí dojem; jednodušší detektivku jsem snad neviděl, i když je to guláš a absurdní vývoj,že zinscenovaný únos mega škaredý manželky vymáhá hlavní hrdina po svym majetnym tchánovi výkupné přes dva najaté idioty (buscemi a stormare), kteří časem zanechaj pořádnej bordel za nic nemohoucích obětí; nejvíc mě štvala ta těhotná policistka, co to všechno vyšetřovala; neskutečná jednorázovka pro debily... souhlasim a sdílim názor všech komenujících, kdož ohodnotili tento film dvouma hvězdičkama a níže!

Velká ryba (2003) odpad!

neznám více přeceněnej film než právě tuto blbost; štvve mě každá minuta sledování tohohle pseudo- fantasy- absurdna; a ještě k tomu to má místy smutnou a až příliš klidnou atmosféru, bez akce... blé; jo a viděl jsem komentář, kde se srovnával film s příběhy Barona Prášila či Benjamina Buttona - tak já Vám říkám, že naprosto to ani zdaleka nemá na ty dva skvosty

Alenka v říši divů (2010)

vizuálně překrásný film, založený na stejnojmenné knižní pohádce, kazí především hnusná hrdinka, naprosto nesympatická a šeredná; průběh tohoto filmu mi připadal jako nějaké absurdní drama, zhulená amtosféra; dvě hvězdy dávám za kloboučníka Johnyho Deppa, Helenu Bonham Carterovou a Anne Hathaway jako královny...