EZO.TV (2009) (pořad)

Pardón, ano, tenhle pořad je odpad,ale dovolte mi rozdát tři hvězdičky Vlastíkovi Plamínkovi, Jolandě a Stanley Bradleymu, ti si to zaslouží ;D... Beckett51 vybral ty nejlepší skvostný hlášky bohyně všech kartářek Jolandy :D

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Jedině Jolanda alias generátor náhodných slov je skvělá, ale to je jinej pořad, ostatní čarodějky jsou odpad, hlavně ta prasnice,nebo jak jí říkaj na youtubu na videích Čarymaryfucka

Sedm (1995)

Geniální a velkolepý film hlavně díky neskutečně bláznivému,ale sakra vychytralému záporákovi Johnu Doeovi ( kevin Spacey) , který trestá sedm vybraných obětí podle sedmi křesťanských hříchů; detektivové sympatičtí - M.Freeman a B.Pitt; zajímavé komentáře: Galadriel, Radek99

Underworld (2003)

Vždycky mě bavila tematika vlkodlaků a upírů,ale tady obzvlášť, thriller plný přestřelek!! Luxusní zápletka, překrásná Selene ( Kate Beckinsale je kočka); hustej Michael Sheen jako Lucian, první z Lycanů v nový podobě a Bill Nighy, drsnej nejvyšší upír Viktor; akorát herce Scotta Speedmana nemusim,ale samotná postava je fajn, hlavně když v dalších dílech se změní v křížence.

Ajťáci (2006) (seriál)

luxusní ajťáckej humor, stokrát lepší než dementní Bing Bang Theory ( vyjma Sheldona); Moss a Reynholm jsou nejlepší postavy; skvělý hlášky ( a zkoušeli jste to restartovat?); skvělý pozorovat Jen ( ekvivalent k Penny z BBT)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

měnim názor, předtim jsem dal dvě,ale po slíhdnutí x dílů v originále měnim na čtyři (pokud umíte anglicky, tak nedívat v českém dabingu)... seriál mě začal bavit,když jsem si zvyknul na vlastnosti postav,nejvíc se vidim v Rajeshovi, když nemohl najít holku,ale vidím se trošku i v Sheldonovi, akorát nejsem na přírodní vědy,ale na humanitní... Leonard= nejvíc normální postava-vědec,ale nechová se jako ultrašprt; Sheldon= hříčka přírody (nebo omyl?), nejvíc ulítlej génius, díky své povaze je naprosto neslučitelný s některými věcmi v životě,jako třeba s ženami ( až na Amy,ale to je spíš partnerství,nebo pseudo chození); Penny= obyč bloncka,servírka,zaplete se do života čtyř šprtů,s jednim z nich začne chodit; Howard= astronaut, frajírek a někdy cool týpek,s beatlesáckým účesem,žid,má přestarostlivělou matku; Rajesh= ind, není schopný promluvit s holkou aniž by se napil chlastu, hned po Sheldonovi nejzběhlejší v komiksech a animácích...

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Tenhle americký seriál narozdíl od teorie velkého třesku nezklame, vždycky mě aspoň ejdnou za díl rozesměje, a je fajn, sympatický postavy, nejvtipnější uklízeč, ředitel nemocnice a někdy i ostatní...

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Néé, tohle není ani pro mimina dobrý, jasný? tuli tuli ťululum zakázal bych to, větší blbost je jen švédská pohádka o vagíně a penisu