Naruto (2002) (seriál)

Kámoš mi doporučoval, a já od shlédnutí první série tohoto skvostného anime, nemohl jsem se odtrhnout, dokud jsem neviděl všechny díly, je to velmi poutavý příběh, mající smysl; typicky japonské schéma uspořádání světa- 5 živlů ( voda, oheň, vzduch, blesk, země); svět ninjů, majících čakru, pomocí níž dokážou bojovat se speciálníma technikama

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Kámoš mi doporučoval, a já od shlédnutí první série tohoto skvostného anime, jsem se nemohl odtrhnout, dokud jsem neviděl všechny díly; je to velmi poutavý příběh, mající smysl; typicky japonské schéma uspořádání světa- 5 živlů ( voda, oheň, vzduch, blesk, země); svět ninjů, majících čakru, pomocí níž dokážou bojovat se speciálníma technikama; obzvlášť Naruto Shippuden je skvělý, neboť narozdíl od prvního seriálu Naruto, je víc vážný, jde o záchranu světa; hlavní hrdina Naruto je už zkušený shinobi... žádné jiné anime jsem zatím neviděl,ale tohle určitě doporučuji

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

No je snad lepší pořad než toto? Mým snem by bylo být účastníkem podobného pořadu, neboť miluju zeměpis, cestování, cizí jazyky, soupeření a týmovou práci s jedním člověkem, o kterém navzájem si známe naše výhody a nevýhody; skvěle natočené, skvělá místa natočená po celém světě, moderátor ujde...

Drž hubu! (2003)

Málo který film,jako tento, jsem viděl 1000x krát a pokaždé jsem se pořádně pobavil, totiž ze všech komedií je tato nejlepší na světě, díky těmto scénám: Quentin ve věznici s Afričanem z Antil a s Půlprdeláčem; scéna s psychologem - skvrna - moucha - kafe ; Ruby! - MERDE ( h*vno)!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Miluju apokalyptické příběhy. Tento seriál je z nich nejlepší, jelikož příběh ještě neskončil, bouhžel se musí dlouho čekat,než vyjde další série, avšak zápletka výborná, postavy líbivé; totiž ty,co nebyly, zemřely buď pokousáním nebo porodem... oblíbené postavy: Michonne, Glenn, Daryl! , Carol, samozřejmě Rick, i když měl svý divný chvilky, ale nejhezčí a sexy jsou Maggie a Andrea

Intimní tajemství (2007)

na zvrácené lidi moc slabý, a na jiné lidi slabší povahy hnus; navíc uboze natočenej, stupidní průběh, jedna hvězdička za černě vtipnou scénu, kdy chlap co chce znásilnit onu holku se zubatou p*čou, přijde o péro

Širli-Myrli (1995)

Jedna z komedií ruských 90. let, parodizující postsovětský časy, jde o loupež století, obrovský diamant ve tvaru melounu, který je uloupen jednou z hlavních postav ( herec ztvárňuje nejméně 4 postavy najednou); objevuje se tu mafie, čestný policista; film obsahuje dost vtipných scén a gagů, některé pochopí jen Rusové ;)

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Krampol je sice trapnej, ale někdy si přivede fajn hosty, a hlavně tam jde o odpovědi těch tupých hlav, co si myslej, že exkrement je přísada do polívky...

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Dívám se na to hlavně kvůli Pohlreichovým hláškám, nadávkám a utrápeným či zděšeným ksichtům těch prodělávajících majitelů :D

12 úkolů pro Asterixe (1976)

ze všech Asterixů nejdokonalejší a nejvtipnější!!!! jeden úkol vtipnější než druhý; skvělá hudba...