Poslední aristokratka (2019)

Nechápu tak nízké hodnocení, za mě jedna z nejkrásnějších českých komedií natočených za posledních 10 let!

Příliš osobní známost (2020)

První půlku filmu bych ohodnotil jako 4 hvězdičkovou slušnou jednohubkovou komedii a druhou půlku jako odpad (zklamání v podobě dramatického zvratu, byť realistické); takže to zprůměrujeme na 2 hvězdy

Bratři z donucení (2008)

Rozhodně jedna z nejlepších komedií za posledních 15 let, velmi mě pobavila, ačkoli jinde Willa Ferrella neshledávám jako toho nejvtipnějšího herce, tak tady bylo vtipné všecko - scénáře, zápletka, herecký výkon!! Tuto komedii bych si troufal srovnat s “Drž hubu” či s “Blbý a blbější” a rozhodně je hodnocení tady na čsfd neprávem nízké..

Malý Herkules (2009)

Tento film pro děti je sice hodně špatnej co se týče scénáře, ale rozhodně to není nejhorší věc všech dob, co jsem kdy viděl, napadají mě horší věci jako třeba séroš Zeke&Luther nebo The Room s Tomem Wiseau :)

Úsvit mrtvých (2004)

Dal bych tomu klidně i tři hvězdy, ale trošku předceněný, jednorázovka, slabá hudba, až moc nerealistické scénáristické prvky, i když dějově mě to i bavilo... mám rád tento žánr moc, a mými standardy jsou 28 dní/týdnů poté, Resident Evil, Světová válka Z či TV seriál the Walking Dead, ale tento film měl potenciál navíc, i když si jsem vědom, že je to remake ze 70 let

High Strung (2016) odpad!

pokud jste hráč na smyčcové nástroje, tak tento film vřele nedoporučuju, raději si najděte recenzní video od TwoSet Violin, tam vám pověděj, jak je to s filmem doopravdy!

Hra (1997)

podobně jako klik na ovládání života nebo truman show, miluju tento druh filmů,kdy nevíte, co je ještě hra a co realita; geniální Douglas a scénář velkolepej

Cargo (2017)

Australskej walking dead, not bad, i když akce je v tom minimum

Tygr a drak (2000)

Krásná typická asijská jednohubka o staré bájné Číně... Bojové scény výborné, herci skvělí; dějově úplně nedává smysl, ale hlavně místy až moc klišé dialogy