Fantastická čtyřka (2005)

Náhodou, velmi sympatická vyvážená fant.čtyřka je supr akčňák,viděl jsem to v 11 letech,takže tehdy se mi to líbilo, hláška "je čas do toho praštit" je jedinečná, a tenhle film jsem viděl dřív než mnohé marvely,a nesrovnával bych to.. Btw jessica alba je mega sexy

Kopyto (1981)

Mmm mega výtlem jsem z toho měl,velmi vtipný scény,výkon pierra richarda naprosto mistrovskej, supr komedie

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Jsem fandou seriálu živí mrtví,kde pilotní díl i první tři série byly dost děsivý, a fear the walking dead je slabší odvar,nebo přesněji,je to zpracování identickýho materiálu,a to tématu zombie a apokalypsy,na opačném konci ameriky, v době, kdy rick grimes ještě hybernoval v nemocnici, nicméně mám to rád,tu atmosféru... Musim ovšem podotknout,že výrazné postavy jako Rick,Glenn či Daryl,tam postrádám,a je smutné,že z těch postav mi zatím sympatičtí akorát feťák Nick a černej frajer Victor Strand

Amerika (1994)

Ta surrealistická a groteskně satirická atmosféra mě zaujala,výbornej film,nejděsivější role měli Kaiser a Lábus

Rande (1997) (pořad) odpad!

na youtubu,na účtu Čáymáryfucka jsou všechny díly, mající vtpné názvy videí: rej neposkvrněných rodidel,marné svádění ztopořených ocasů,okouzlující harpyje neznalé pyje či indiánské lovkyně křesélkujících sedláků https://www.youtube.com/user/CaryMaryFuck/videos ...ale pobaví,zaručeně!!

Norbit (2007)

Si děláte řiť? Je to moc fajne komedie, a trojrole Eddieho Murphyho je supr

Wild Wild West (1999)

Vtipná parodie na tajné agenty se spousty americkýho klišé, v 19. století

Popelka (2015) (pořad)

Takový módní prostřeno no... Pořad určený pro ženy... Dal bych o hvězdu navíc,ale vida jeden díl,tak mě tam neskutečně iritoval krtitik kkt,co vykukoval čas od času do obrazovky a prohlásil nějaký h*vno

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

animák pro všechny věkové kategorie, je to naprosto geniální,oblíbené postavy: Ferb,ptakopysk Perry, doktor Dutošvarc,a Candy jsem zpočátku nesnášel,ale později jsem přišel na chuť všem postavám,jen mě vždycky štvalo,že rodiče Phinease,Ferba a Candy nikdy nespatřili divy,co každý díl ti dva vykutěj... v tom seriálu je všecko tak nenásilný,je to super, hlavně parodie na špióna a vědce zloducha... vpodstatě každý díl je o dvou světech,a vždycky se tak geniálně scénaristicky protnou,že na konci,když maj rodiče těch děcek se vrátit domů,tak při souboji ptakopyska s vědcem se vždycky zničí výtvor Phinease a Ferba,a to mě dostává každej díl