Ragtime (1981)

Souhlasím s Djkoma

Equilibrium (2002)

nevim proč,ale dost mi to přijde jako jakási variace na Orwellovskou dystopii, jinak klasická střílečková akčńárna... v jedný scéně nevim, kde vzal Christian Bale zbraně z rukávů,když ho prohledávali,ale jinak ok film... Sean Bean nepochybně umřel jako vždy :D

Perníkový táta (2008) (seriál)

naprosto snad nejdrsnější a nejkvalitnější seriál posledních dob, skvělý vyústění, vyvolá to dost pocitů, doporučuju,osobně si někdy dám repete, jakmile se dotočí rovněž skvělý prequel, Better Call Saul!!

Ďábel nosí Pradu (2006)

meryl streep je úžasná!! anne hathaway nemusim,ale popelkový role jí byly souzený

Osm hrozných (2015)

osm hrozných je naprostej masterpiece,hodně vtipnej komorní černohumorovej western s minimální akcí a maximální atmosférou a napětím a očekáváním,krev tam samozřejmě je... jsem rád,že existujou filmy od tarantina v týhle době kdy frčej samý akčňáky,tohle je protipól,co pobaví a má svý kouzlo a mělo to i hlášky a bylo to zároveň vžití do doby,jako western v 21.století,hlavně kurt russel a samuel jackson ale i ti ostatní herci,co je známe z vedlejších rolí byli fajn

Špión (2015)

Nerad to říkám, ale musím souhlasit s verbalem, až na to, že s Kingsmanem bych to nesrovnával, neboť Kingsmana jsem si osobně užil víc než jakoukoli bondovku s D. Craigem... Samozřejmě, že film Špion nesahá ani po kotník Johnnymu Englishovi, přesto místy jsem se slušně bavil, akorát Jason Statham měl tu nejubožejší roli snad na světě, a oproti od Rowanu Atkinsonovi, Stathamovi ten komediální trik se zaseknutým sakem o dveře v momentě překvapení během přestřelky vůbec neseděl... Příšerné dvě ženské, tlusťoška a hnusná žirafa, obě připomínající youtubový viral joke yo mama fat a ugly verze, nakonec působily vtipně, a koneckonců již z názvu nelze čekat nic než parodii, která by byla vydařenější, kdyby v obsazení byli vtipnější herci

V zajetí démonů (2013)

Žánrově mi to spíš přijde jako mysteriozní než horor,neboť jsem se nebál,či nevim co je špatně,nicméně, perfektní zápletka, velmi simpatičtí Warrenovi,exorcisti,kteří hledají oběti posedlé zlými duchy, velmi kvalitmí atmosféra,nedám pět hvězd,protože jsem odhadl všechny baf baf scény,ale kvalitní animace démonů

Zjizvená tvář (1983)

Nechápu ten konec,ale stejně je to zajímavý, první půlka dost dobrá,gangsterka prostě, a asi jeden z nej výkonů al pacina

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Velmi dobré pokračování fant.čtyřky,kde přibývá nová cool postava s frajerským prknem,ale padouch je stejně nejlepší, Viktor,jako v jedničce... V obou dílech oceňuji ten nápad superschopností všech postav,a díky tomu je scénář zanedbatelnej,vždyť jde jen o tu bitku pokaždý