Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

ta doktorka je sexy... ale viděl jsem jen jeden díl,kde byla nějaká hysterická bloncka Lemon,taky sexy, a tu bych zabil pro to,jak manipuluje s lidskými vztahy

RRRrrrr !!! (2004)

Společenská komedie k popukání!!! Vážně super,pusťte si to s kamarády doma nebo ve škole

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Jedna z mých oblíbených komedií, se super nápadem,a to ovladačem,který změní váš život. je tam řada vtipných scén, asi nejvíc jsem dostal záchvat výtlemu ze scény,kdy Michael ( A.Sandler) zastaví čas ovladačem a vší silou si prdne do ksichtu svýmu bossovi (D.Hasselhoff)... Katarze je sice velmi smutná,ale konec bude zjevný ( takový to n způsob,když se hrdina probudí,že celej děj filmu se mu vlastně jen zdál)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Charlie Sheen je sice v reálu můj antivzor,ale je to sakra charismatickej herec a člověk zároveň,co si užívá život jak to jen jde, a dokud hrál roli Charlieho Harpera,tak ten seriál byl skvělej...

Kolotoč (1996) (pořad)

ztotožňuju se s komentářem Segrestora... na youtubu jsou perfektní sestřihy tohoto pořadu a jiných,stačí najít účet ČárymáryFucka a přeji příjemnou zábavu

M*A*S*H (1972) (seriál)

Hawkey Piers je tak sympatická postava, a Šťabajzna, Hunnycat a Radar taky, všechny je mám rád,každý díl vtipný a poutavý

Hospoda (1996) (seriál)

Kultovní hlášky,jeden díl vtipnější než druhý, no řekněte, lze vytvořit charakterističtější a autentičtější prostředí než hospodu v českém světě filmů a seriálů?

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997)

Co blázníte? Skvělý pokračování komedie 90.let, tehdy holt byl takový humor, a mě to sedí, sice ohrané fórky z jedničky,ale vůbec mi to nevadilo, Maisner stále čilý a vtipný, snad mi vadil jen ten mekáč tam,ale i tam byly vtipný scény :D... a z obou dílů pocházejí hlášky i gagy

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Neuvěřitelně geniální směs absurdně fantastické komedie, pobavilo a nadchlo mě to, neznám podobný film, doporučuju :)

Vejška (2014)

Gympl byl vtipnější :/ nicméně částečně to zachycuje atmošku vejšky stejně jak na gymplu,ale s poněkud přehnanou satirou