Bořiči mýtů (2003) (pořad) odpad!

Jak originálně ztratit hafo času a vyplýtvat spousta surovin za zbytečný pokusy

Letučij korabl (1979)

Naprosto nejvýstižnější pohádka o Rusku ve formě kvalitního muzikálu pro děti s překrásnou sovětskou hudbou Maxima Dunajevského;postavy: pyšná,krásná princezna,která čeká na toho pravého; prostý,chrabrý Ivan; car,kterému jde o provdání dcery za vlivného obchodníka; Palkan, typický oligarcha,kupec; vodník a ježibaby jsou vedlejší postavy,ale taky maj svý sólo v podobě chytlavých písniček... ukápla mi slza, když jsem se na to po dlouhý době nostalgicky podíval,a to mi je 19,ale jako malý jsem to miloval

Kameňák (2003)

no táák, nejsem sice milovník filmů od Z.Trošky,ale když jsem to viděl tak ve 10 letech, tak jsem docela i smál, a je to holt oddychovka styl, nechápu, proč jsou všichni takoví burani a dávaj odpad

Griffinovi (1999) (seriál)

souhlasim se všema komentářema,co dali odpad, neboť nic jinýho to neni, než zhulenej prachstupidní humor typu scary movie,což fakt není můj šálek kávy; mám rád hodně filmů a seriálů,co maj v sobě černý humor,ale to radši southpark než toto

Lidská stonožka 2 (2011)

Film je největší zvrácenost, co jsem kdy viděl (nepočítaje srbski film,kterej jsem nedokoukal,kvůli nudnému začátku ale usuzuju z názoru ostatních); je to hardcore verze jedničky; hlavní hrdina vypadá jako Lábus v postavě Švejka s brýlema a je obrovským fanouškem filmu předešlého ( L.S.1), ovšem v jedničce byl hrdina kultivovaný,sice sadomaso,ale čistotný doktor, co si potrpěl na laboratorní podmínky; dvojka je víc brutální,krvavá, nechutná, i na dnešní dobu dekadence; ovšem některé scény pobaví dost,otázka je, kdo má silný žaludek dost na to,aby překousl takovou neskutečnou smršť nechutných nápadů...

Zátah 2 (2014)

od jedničky se dost liší,ale příběhově naprosto navazuje; je to v podstatě válka mezi gangy, méně střílečka, více mlátička, opět hlavní hrdina má nekonečno energie,ale luxusní film,musim říct!

Zátah: Vykoupení (2011)

taková silnější verze the police story; s hlavním hrdinou,který má snad nekonečně síly,ale je sympatickej hlavně díky supr bojovýmu umění a film je krásná střílečka, perfektně natočenej, a odehrává se v jedné budově po celou dobu, v bludišti bunkru drogový mafie

Smrtelná kořist (1987)

odpadovej film, co pobaví, vtipná 80's hudba k tomu, pár vtipnejch scén, závěr nejdivnější,ale rovněž vtipnej... parodie na chucka norrise i ramba to vskutku je no

Noc drůbežích mrtvol (2006)

Tenhle film je v mnoha ohledech extrém- v počtu hnusáren, krve, mega vtipných parodických gagů na americké echt vlastence, fast foody jako mekáč a kfc, parodie na muzikál, na zombie horor, na islám, indiánské téma, atd... rozhodně pokud se chcete pobavit a jste na návštěvě u kamaráda, tohle je nejlepší tip! ... občas se objevují odkazy na pěknou ságu toxickéo mstitele,kterého rovněž doporučuju