Soldaty (2004) (seriál)

Velmi vtipný echt ruský soldatský humor ve vojenském prostředí, super slangy a místy výtlemový scény,každý díl pobaví, má to kvalitu, takhle podobně se bavim při seriálech jako mash či hospoda,ale epizody jsou delší... nevýhodou je nutná znalost ruštiny no

Síly temna (2006)

Twilight mi to připomíná no; pro mnohé je to asi špatně,ale pro mně dost hustej teenagerovskej film se stylovou grafikou a hudbou.. samí hezcí herci,na to se fajn kouká no

Nelítostný souboj (1995)

tři hvězdy za de Nira,Al Pacina a za akci na konci a místy napínavé scény, jinak dost to kazily zbytečný scény,jako de Nirovo flirtování s náhodnou holkou z knihkupectví a prázdný scény,kdy se nic nedělo...

Vetřelec (1979)

kultovní sci-fi horror,co má atmošku i kvalitku

Vojáci ze střechy světa (2009) (TV film)

tenhle dokument mi ukázal,jaké požehnání přináší speciální vojna v Nepálu, organizovaná Brity už 200 let.Je pro mladíky,a ti co uspějí ve vstupních zkouškách,mohou zabezpečit svou rodinu a získat si respekt v okolí,naopak,ti,co neprojdou,ty čeká zklamání,a druhá šance za rok...

Terminator Genisys (2015)

Ano,uznávám,že scénáristi to krapet pokakali,blablabla,tenhle díl je slátanina,připomíná všechny díly a zároveň člověka jakože nic novýho nezaujme... Musim nesouhlasit,jednak Schwarzík je srdcovka,s ním bylo dost vtipných scén, film se dostává do časoprostorové absurdity,ale akce tam rozhodně BYLA, hlavně smysl zápletky byl skvělý ( myslim tim zachrańování světa pomocí cestování v čase; objeví se největší záporák - ten nejsilnější terminátor- paradoxně člověk,který proti nim celou dobu bojoval a ztělesňoval rebelii-John Connor, se stane největší loutkou proradného Skynetu) .. Emilia Clarke má supr kozy, sice není tak dobrá Sara Connorová jako ta z jedničky a dvojky,ale neva, a Jason Clarke-Kyle Reese,takovej průměrnej v poho hrdina... souhlasim s komentářem Lima,ale prostě jsem fanoušek Terminátora,a dokud mi skeptickej kámoš,s nímž jsem byl v kině a snobští kritici na čsfd neotevřeli oči,tak jsem byl spokojenej z toho filmu,byť byl dobrej jen díky Arnoldovi

Tenkrát na Západě (1968)

Dávám 5 hvězd hlavně za hudbu a místy napínavou a krásnou westernovskou atmosféru,samotný děj tohoto westernu se mi zdá býti průměrným,a hned na začátku mě šokovala bezcitná vražda McBanea a jeho dětí;

Kung Fury (2015)

Co jsem to proboha shlídnul? To je neskutečně vtípná parodizace 80.let ve všech směrech :D :D

Noc oživlých protinožců (2014)

nejoriginálnější zombírna co jsem kdy viděl, ovládat zombíky vůlí nebo je používat jako palivo,to tu ještě nebylo,a navíc dávka černého a montypythonovského humoru po australsku,no prostě skvostný film!!!

Máma (2013) (seriál)

na poměry k ostatním sitcomům dost černej humor,ale až nerealisticky no