Na hraně zítřka (2014)

Príbeh skvelý, efekty skvelé, Tom a Emily = skvelé. Prečo teda len tri? Nebudem klamať, veľmi preceňovaný film. Nadpriemerné scifi/akčné dielo. Ale 87%?! to nie.... Celosvetovo vo chvíli keď píšem tento koment má tento film 8.0.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Nie, nie, nie. Tento film ma neuveriteľne sklamal podľa ohlasom aj jeho hodnotenia. Bojové scény sú výborné, o tom žádná, príbeh je veľmi zaujímavý a dá sa teoretizovať, že je aj ,,aktuálny". Ale potom prídu klišé ako: spoiler: Každý zloduch dostane nakladačku, nikto nezomrie, všetkým strelám sa vyhne vďaka štítu, Winter si spomenie a prejaví sa súcit v ňom atď. Posledná kvapka bola keď dovrzali grafiku lodí, to vyzeralo ako keby to robil človek s pomocnej školy za 1 euro :(

Looper: Nájemný zabiják (2012)

No. Všetku akciu ktorú uvidíte v trailery, tak to je paradoxne aj všetká akcia v celom filme. Dámy a Páni a tento film ma 114 minút!!!. Nápad je výborný, len je to celé také ležérne, urozprávané a neslané. Bruca si ,,užijete" naozaj len na chvíľku cca takých 15 minút. Dve hviezdičky za nápad+necenzurovanosť.

Jonah Hex (2010)

Neuveriteľne nevyužitý potenciál! Tento film má zaujímavé herecké obsadenie, len bohužiaľ herci nemajú čo hrať, kedže scenár je na úrovni gravitácie, čiže písaný tak, čo ta prvé napadne. Fasssbenderovi veríte jeho chorú myseľ na 100%, a Brolin je tiež skvelá voľba na drsniaka. Režisér tiež nemôže mať čisté svedomie :/

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Pýtate sa prečo za 5 hviezd? Vtípky sú síce infantilné,ale nie sú rušivé. Kvalita obrazu je na vysokej úrovni ako aj zvukové efekty. Najväčší dôvod prečo 5 je ten, že u tohto filmu si myslíte, že viete čo sa stane, ale stane sa pravý opak! Moment prekvapenia je to čo tento komixový film odlišuje od svojich kolegov!!! Výtku by som mal k hroznému scenáru.:) Ten ich rozchod bol trapas v scenáristickej terminológií.

Hřbitov domácích zvířátek 2 (1992)

Rozhodne nie také zlé ako jeho hodnotenie. Je tu viac zábavy, ale sú tu zas aj brutálnejšie mordy. Takže je to vlastne taký slasher:)ktorý sa priživuje na sláve jednotky. Ale rozhodne stojí za pozretie.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Legenda 90 tych rokov! Pri tomto filme som kadil bobky, keď som bol ešte malý.:D King bol naozaj kráľom v žánri horor.Na moje prekvapenie je tu dosť dobrý scenár, atmosféra je mrazivá keď uvidíte jeho syna ....

Vymítač ďábla (1973)

Ani neviem za čo dávam tomuto ,, Hororu" jednu hviezdu, kedže som sa celý čas buď nudil alebo smial :) Pred niekoľkými desiatkami rokov to mohlo byť šokujúce, ale teraz?! Je to skôr na smiech.

Ať vejde ten pravý (2010)

Waw, tak toto som nečakal od upírskeho filmu. Jedinečné a svieže pojatie tohto druhu hororu. Z každej postavy ide strach a úzkosť. ,,Otec" sa chová ako pravý otec:) Chloe vďaka tomuto vystúpeniu si získala moje uznanie, je to veľmi talentovaná herečka a vo svojom veku snáď nemá konkurenciu. Nedovolím si súhlasiť, že tento film je horší ako ten švédsky s rovnakým názvom.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Tento film je možno poctou filmovému umeniu, ale bohužiaľ bolo to dosť nudné stvárnenie. Dve hviezdy za Chloe a Robota.