Paříž jedné noci (2012) odpad!

Dobrý film protoho kdo neví jak to u policie chodí. Takže, pokud si myslíte, že borec co má 75kg i s pistolí a přitom měří 2 metry, jezdí v noci služebnim peugotem od baru k baru a machruje na pasáky a tranďáky s koksem a prochází mu to, tak jste na omylu. Tomuhle filmu jsem to nežral hned jak jsem se dozvěděl, že po něm jde inspekce, která sedí v nenápadně pastelově modré dodávce a čeká... vlastně na co tam čekali? Až pujde ven? No, jakmile GIBS zjistí, že omrdáváte služební zákon a jedete si to podle stylu oldshaterhanda s opakovačkou, tak vás postaví mimo zákon a půl roku nedotanete ani na rohlíky a pak vás proupustěj ikdybste zachránili celou paříž a vlastně to dělali správně. To už víc real je film Patrola a to, že poldové co tam maji na služebních autech navařenej rám ho skutečně při honičkách používaj. Tohle jsem po 30 minutách vypnul, potom co panu kriminalistovi zdechnul koksem předávkovanej bišónek na zadní sedačce služebního vozidla. Prosim, napište mi, to mělo být k pláči nebo k smíchu? Já fakt nevim. Ježiši!

Pár nenormálních aktivit (2013)

Tohle je v pohodě. Zasmál jsem se hodněkrát a i když je tu pár věcí které jsme už někde viděli, nevadí to. Nevim co od toho kdo čeká? Možná jste neviděli jednotlivé horory, každopádně si to 4 hvězdy zaslouží.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

To je špatný! Jak si někdo mohl myslet, že když zaplácá každý hluchý místo nějakym duchem - dědkem bábou nebo faganama, tak že to bude pecka! Když přimhouřim oči, mohla by to být spíše parodie na duchařinu. Navíc, ségra hlavní hrdinky je přesně ten typ štětky na kterou dostanete chuť po sedmi pivech. Ve finále už tak dost zkaženej filmový zážitek ještě víc narušen touhle čubkou, která by se hodila spíš do texaskýho masakru po dvaceti letech. Tohle ne!

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Jo a ještě jednou jo! Všichni herci hrajou tak jak maji, jedou na stejné vlně. Děj parádní. Tolikrát co jsem se zasmál tady jsem se nezasmál u prciček a jinejch kokotin. Plnej knedlík!

Našrot (2013) odpad!

Vydržel jsem to dvacet minut a pak vypínačka. Tak jak rychle mluví ty dvě vemena v hlavní roli, kecal hubou i muj jeden bejvalej kolega. Sral mě neskutečně i když to nebyl špatnej kluk. Furt jsem mu řikal, že má zajít k doktoru a brát prášky na hyperaktivitu. Je to typ lidí co v životě ničeho nedosahnou, protože utrácej za chlast, píčoviny ale pro okolí vypadaji, že jedou v neskutečnym tempu, protože jsou všude kde se něco děje. Ve skutečnosti neví do čeho píchnout a hrajou křoví všude kde se dá, ale nikdy si nezahrajou hlavní roli. Můžou mi bejt ukradený a tenhle film je mi taky. Díky, tohle fakt ne!

Rodičovský manuál (2012) odpad!

Ty woe, tak tohle jsem vypnul po deseti minutách... Díky Piggsy, lépe bych to nenapsal!

Tajemný muž (2012)

Noo, nahovno. Nevim proč ale tomuhle filmu jsem nevěřil vůbec nic. Mrzí mě to, protože prostředí bylo zvoleno dobře - teda spíš klasicky - zapadákov. Na Jessicu se dívá dobře, ale celej film nemůže utahnout jen našpulenejma rtíkama. Zkrátka a dobře tohle neni Mysteriozní thriller hodný více jak 3 hvězdiček a protože nemůžu rozdejchat scénu jak hlavní hrdinka dožene jedoucí dodávku a dále, tak dávam hvězdy 2.

Maniak (2012)

Pokud vás zajímá jak se cítí seriový vrah a máte doma knížky o těchhle maniacích musíte tohle vidět! Je dobře že tu neni nějaký rozebírání psychiky postavy. To už tu totiž bylo. Tady máte jen migrénu, rozostřený vidění a návraty do dětství, kde to jeho matka pěkně odstartovala. Nic neni náhoda a všechno má své důvody.... Bál jsem se, že Elijah z toho nebude, ale je super. Možná je to tim, že vidíte víc to co vidí on, než jeho samotného (nemůžu dostat z hlavy Froda). Nicméně jsem nastoupil na tenhle film nepřipraven a po první vraždě jsem si pro ten jogurt do ledničky už nestihl do konce filmu dojít. Dávám plnej knedlík!

Warrior (2011)

Abyste si tenhle film vychutnali, nemusíte bejt fanda ultimátních zápasů a vlastně ani jakéhokoli bojového sportu. A víte co? Nemusíte ani sportovat. Ano, celý film je klišé, ale vážně byste chtěli od sportovního drama něco jiného? Amíci tohle uměj, ale tady drobet zpomalili a nechali jednotlivé herce ukázat co v nich je. Díky za nemluvného Toma Hardyho! Komu na konci filmu neukápne slza, neni správnej chlap s koulema! :)

Nedotknutelní (2011)

Věřím, že takové filmy někomu dokáží změnit i život. Přinejmenším budete na film pár dní vzpomínat a všem ostatním doporučíte. Takových filmů víc a bude líp!