Mrtví a neklidní (2013) odpad!

... jsem vypnul po půl hodině, ty sladký dvou minutový pohledy zombie versus blondýna když okolo se koušou do krků - to je pro emo náctiletý a pro twilight blbky. Ty we a on ji sebou vzal i mezi zombie, ty prej nepoznali (nevyčuchali), že je to živej člověk. No doprdele!

Sound City (2013)

Mam rád starej dobrej rokec, ale u tohodle sem se necítil dobře. Ždímalo se tu něco co je pasé a přišlo mi to jako se celej život ohánět tim, že stará dobrá route66 spojovala lidi dohromady. Pak když tam jako českej človíček přijedeš do tej ameriky, zjistíš, že to je wohovně a lepší je si zajet po čechách do odlehlejch koutů. Někdy to ty amíci přeháněj a vtomhle filmu dvojnásob. Vychlastaný rakeťácí na sklonku života si zde ještě užijou drobet svý slávy, to já si radši zajedu na koncert koRnů do Ostravy...

Jedna mezi oči (2012)

Jasně, tohle Slyovi žeru. Kdo na něm nevyrůstal tak ať se ani nepokouší tohle pochopit. My jsme totiž ty parchanti, který si za mlada mysleli že budem umět karate jako bruce lee, kliky na dvou prstech a točit akční filmy. Dneska každej náctiletej zas vidí kariéru v showbizu, ale co to melu, to je fuk! Tenhle film je oslava Staloneho a ostatní jsou tu jaksi dopočtu, mě to nevadí. Chvílema mě sere lacinej střih z jednoho záběru do druhého, alá Tak jde čas, nebo jak se jmenoval ta sračka na kterou ste narazili vždycky po zapnutí televize když jste přišli domu ze školy. A pokud tenhle film má navíc zesměšnit Sung Kanga tak se jim to fakt povedlo. Lumpové jako Sly v tomhle filmu jsou špatní, zkorumpování poldové ještě horší svině, ale nejhorší je když je aktivní policajt tam kde nemá. Takže pitomče z Vietnamu, zahrál sis v tomhle filmu pěkný ucho, kterej celej film nevěděl kde mu hlava stojí! Byl jsi tu za měšťáka co chodí po parku a může leda tak točit obuškem. Jo a abych nezapoměl, děkuju za těch pár kulek do hlavy všem zmrdum! Bullet to the Head!

Chceš pěstí? (2013)

To si dělaj prdel? Začátek mě namlsal, páč mam rád mašiny a bankovní loupeže, ale co se dělo dál nemá absolutně logiku. Zmínim jen jednu věc, která mi nakonec i donutila to vypnout. Týpek, po kterym jdou, se schová u sebe v hotelovim pokoji a půl hodiny to ukrojí z filmu, aby se nakonec podařilo rozkřiknout mezi lidi že tam je a tak se to dozví i policajti!!! No a nejde tam na něj zásahovka, ale mamrd, ktrej má špatný koleno z kterýho celej film tahá vodu a krev (co odpovídající zdravotní stav příslušníka bezp. sborů???). No ale to nejlepší nakonec. Lump je teda zašitej na pokoji a do jednoho rohu dá hasičák - to proto, aby potom co netrefí šesti výstřely dvě jelita co se neumí krejt a čumí s kvérem uprostřed obýváku, se pak ve skoku v bok s překulenim do strany trefil jednou ranou do 20cm tlustýho hasičáku, ktrej je až za jednim z těch blbů, ktreý do teď nemoh trefit. Kurwa drát, todle je ojeb!

Za borovicovým hájem (2012)

Výborný film. Jsem fanda Goslinga a Coopera. Pro mě tenhle film ve spoustě věcech novej a neobyčejnej. Kde uvidíte vycházející hvězdu umřít v první půlce filmu? A Liotta je nepříjemnej bastard jako vždycky. Jakmile se někde objeví, smrdí to levotou. Nevim co je na filmu nejlepší, zda to že Gosling už neni takovej mazánek a Cooper si střihne obyč poldu ale asi to bude dobrý všechno, já zkrátka nemám nic co bych vytknul. Paráda!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Tohle je špatný! Ne, jinak,... prostě 50procent si to zaslouží za zlikvidovaný fabie, golfy a fiaty. Co se týká Willise tak zkusim mu dát šanci v českém znění - jsem totiž na nějak takhle zvyklej a v originále mi ty jeho hlášky neseděj. Já napsal hlášky? Teda jedna hláška. "Jsem na dovolený", kterou řekne třikrát a pak nic... Děkuju ale za to jak táta se synem Jaiem pořád někam padaji aby na konci byl Bruce zase celej rozmrdanej. A ještě jedno plus za smrt padoucha - tzv. tanečníka, kterej si za svoji trapnou taneční vložku a vůbec za herecký výkon nezasloužil nic jiného než záběr na kebuly a čistý průstřel, pitomec jeden! Takže, díky. Potom už je to bída. Když padáte s vrtulníkem nacpanym zbraněma a přitom vám ze zadní části čouhá mercedes benz unimog, kterej vám rozhodí ovládání, co řeknete kolegovi pilotovi? Do pí*i ten mergl nás tahne dolu! A nebo, "Máme změněné těžiště"? Čekal jsem, že černobyl začne žít svuj nový život, ale dočkal jsem se noname místa a jednoho baráku a jedné helikoptéry. Jinak pěkné záběry a barvičky, ale s McClanem jsem zestárnul a i moje požadavky na akční film. Zklamání!

V temnotě (2011)

Po hodině filmu, kde je šoustání, kopání do krys a kšeftování se dostávám do stoky. Opravdu to ukrojilo hodinu než se tam dostali, doprdele! No a nakonec v tej špíně jsem si vzpoměl na béčkový filmy o židech. Takže za mě rozhodně ne. Jednu hvězdu dávám za hlavního hrdinu, hraje výborně, ostatní už jen brečí a šoustaj. Jinak, jestli ty etýdy kdy nejmenší děti zavřou hubu a lezou do smradlavý stoky jak jim poručili rodiče, a náctiletý vořežprutové pořád remcaj, má něco znamenat tak sem s tim. Film na hovno

Nákaza (2011)

Výborně natočené, atmosféra se dá krájet. U takového katastrofického filmu už jsme viděli několikrát, že to jde udělat rychle a bezhlavě. Tady je na všechno čas - i když paradoxně ten se každou minutou zkracuje, a tak si pěkně vychutnáte tu bezmocnost. Po skončení filmu budete chvíli čumět jako puk a přemýšlet zda se to opravdu nestalo... Bravo!

Vedlejší účinky (2013)

Ano, tohle je super film. Je jedno jestli dáte 4 nebo 5 hvězd, protože každému dle jeho chuti, nicméně pod 4 hvězdy ani ťuk. Připoutá vás to k obrazovce a nepustí dokud nebude konec. Chvílema už jsem se bál, že Judíka ukřižujou jako v Mikelsena v Honu, ale nakonec ho to ani moc nebolelo a vyšel z toho jako vítěz a vytřískal prachy. Jo, tohle byl kumšt, díky!

Temné nebe (2013)

Dal jsem 4 hvězdy páč po Melu Gibsonovi a jeho Znamení jsem neviděl podobně solidní mimozemšťany ve stejně stísněné atmosféře dlouhé roky. Možná je to tim, že už mi neni sedmnáct a tak jsem byl o to víc vtahnut do děje díky rodinym problémum. Dlouho jsem ale nevěděl, kde je problém, že pořád váham zda nedát hvězdy 3 a proč tak solidní herecké výkony a efekty nezaslouží 5 hvězdiček. A pak jsem se tu dočetl, že za tímto filmem stojí stejnej maník jako má nasvědomí Kazatel Kalašnikov. No, jak to říct, něco tomu zkrátka vždycky chybí, jenom nevim co... Pokud tedy neni Znamení vašim oblíbenym filmem, jsou to zde pouze hvězdy 3.