Snajpr (2012) odpad!

Další policejní srajda od Monsiňórů ve stylu http://www.csfd.cz/film/311714-pariz-jedne-noci/. Bohužel jsem tomuhle nedal ani 10 minut. Potom co proběhl míting u kriminálky, při kterém šéf okřikl svého podřízeného, ale tak rychle, že když má šéf ještě otevřenou hubu a vypadá že ještě něco řekne, přijde rychlej střih jako kdyby rázem došli prachy na natáčení. Korunu tomu pak nasadila policejní akce, kdy vůbec nevim kdo je šéf, kdo kriminálka, kdo specialní tým. Nakonec šéf v kvádru (nezapoměl na vestu?) vyběhne s rozhádaným kapitánem do akce s ČZtou a čumí jak jelita na borce s kalašnikov a dávaji mu policejní výzvu ať to zahodí... Díky odstřelovači, že ukonči tohle trápení několika neherců hned na začátku, a děkuji Big Boss cops, že se ukázal hned na začátku a ušetřil trápení mě.

Stážisti (2013) odpad!

Tohle je průser. Wilson se s Vaughnem od teď zařadili po bok Sandri Bullock a jejím pokusům o komedii. Pokud chcete vidět druhý nejtrapnější pokus o komedii roku 2013, tak si to pusťte... Je to v těsném závěsu hned po mém oblíbeném Na šrot....

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Tohle je hodně fajn, protože to je americký a co je americký je dobrý :). Ne fakt, Rockwell tahne celej film a škoda že ho tam nebylo ještě víc .). AnnaSophia je moje oblíbenkyně, takže super. Těžko říct co odlišuje tenhle film od ostatních. Možná má všechno co rodinný film má mít, ale přitom se moc nesnaží to do vás vtlouct. Pokud si chcete zvednout náladu, jděte do toho. Tleskam! Jo a ani jsem se nenasral, když to mělo ten super americkej konec. A taky umim předjet na tobogánu, chachaři! :D

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Kuwa Gosling by se měl už naučit mluvit. Drive bylo dobrý, ale víckrát už ne! Tohle je béčko, co béčko, hovno céčko! Pro maníky co rádi vypíchnutý oči a červený lucerničky a draky na kobercích v pozadí. Napište mi o co tam šlo. Já pochopil, že máma dealerka šoustala s Ryanem a měli spolu dítě. Potom že číňani můžou zabíjet dospělí, ale děti ne, který se nesměji ani koukat. A když se budou koukat, tak se tomu paznechtovi useknou ruce. No kam sme se to dostali!?

Liberace! (2013) (TV film) odpad!

Jason Bourne si nechává vykůrit pincka od Douglase... Takže asi tak. Prety woman pro chlapi. Uplně vidim ty buzny co se na to dívaji a jak se tetelí štěstim celý film. Pokud chcete udělat dítě, potřebujete chlapa a ženskou a strčit pimpulína do ženský a tak pokračuje život. Stejně jako když potřebujete vyměnit olej v motoru než se zadře a skončí jeho život, tak musíte nalejt olej do motoru. Jsou věci, které nikdy nezměníte...

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Chujovina na entou. Šanink Tátum klouže z místnosti do místnosti po prdeli a po kolenou ve stylu http://www.csfd.cz/film/297377-bez-kalhot. Foxx je taky vypečenej Président a příště místo nasazování brejlí než vystřelí z kulometu ať radši brkne Tarantinovi, zde nemá lepší kšeft. Co se týká toho parchanta v pubertě, kterej zachrání prezidenta, identifikuje padouchy a ihned odvapruje mmskou všechno mámě zatim co nejlepší muži usa jsou na řešeto, klobouk dolu! Ale hlavně tahle pičmunda pozná na dvěstě metrů, že rozmrdanou limousínu, ze který čumí president s basookou, kterou omylem jebnul Tátumovi do hlavy, řídí její táta. V tu chvíli jsem to vypnul a běžel se sem podívat zda to neni komedie... A ona to komedie z jedné čtvrtina je. To mě zase jednou dostali! Pád bílého domu je proti tomuhle Skála s Goodspeedem

Odstřelovač (2007)

Tohle je jasný příklad, jak zdejší kritici nejsou soudní. když něčemu nerozumim tak se do toho neseru! Mark nemůže a nikdy nebude hrát jako Tom Cruise, nepoleze vám do zadku ale za to rozpumpuje akci v těsnym tričku a s předloktim jako pepek námořník. Jak můžou zdejší vemena napsat, že to bylo předvídatelný!? To pak můžeme psát asi o 90 procentech filmů... Seru na vás, je to pecka, jsou zde výborný herecký výkony, zápletka, nevtíravý herci a záporáci tak ošklivý, že jim přeju ať shoří v pekle, takhle to má bejt!

Podfukáři (2013)

No, prachy to vydělalo určitě, ale po dlouhé době kouzla ve filmu a je škoda, že tam dali Freemana, kterej nám vždy všechno vysvětlí a zůstane při tom chladný... Dědek je dobrej spíš už jen do filmů kde je rakovina a podobně. Ještě bych to zkousnul, ale Eisenberg, je k nevydržení, pokaždý když byl na scéně měl jsem nutkání posunout film vpřed, parchant jeden uřvanej, dal bych mu otočku hned :).

Po zániku Země (2013)

Když pominu, že táta pomohl mladýmu Smithovi, což je v čr hned velkej průser a přitom by každej z nás ani nemrkl a přijal sám tlačenku v jakékoliv formě, tak jsem spokojenej. Willa mám rád, takže jinak by to byl průměr, ovšem mladej to zase sráží dolu a věřim, že se najde v usa daleko, daleko lepší herec... Nicméně, nečekal jsem že se přenesu zpět do mladejch let, kdy jsem pařil hry, zbejvalo mi málo času a já musel vyrazit na cestu do neznáma... Fallout forever!

Odpojit (2012)

Jak za menší prachy udělat bombu? Takhle! Jenom na tenhle film s chladnou hlavou a ne vidinou mega trháku. Dle hodnocení je to super film, ale nic víc. Nekažte si zážitek a mrkněte na to dřív než budete číst zdejší hodnocení :)